‘یکی دیگر از اطلاعات غلط کمپین’: تهمت را رد گزارش روسیه در سال 2020 دخالت

رئیس جمهور تهمت را رد کرد و گزارش داد که روسیه در تلاش است خود را برای کمک به انتخاب مجدد در سال 2020 به عنوان “یکی دیگر از اطلاعات غلط مبارزه است.”

رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در آنچه که او به نام “جعل” روز جمعه در واکنش به گزارش مقامات امنیتی هشدار اعضای خانه کمیته اطلاعات در هفته گذشته است که روس ها در تلاش بودند تا از تداخل با انتخابات ریاست جمهوری به منظور اطمینان از ترم دوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“یکی دیگر از اطلاعات غلط در مبارزات انتخاباتی است که راه اندازی شده توسط دموکرات ها در کنگره گفت که روسیه ترجیح من به هر چیزی دموکرات داوطلبانی که هنوز نتوانسته اند بعد از دو هفته تعداد رای خود را در آیووا” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “جعل شماره 7!”

در این گزارش که ظهور پنج شنبه, تهمت بود که گفت: “berated” خروجی اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر در طول جلسه انجام شده توسط شلبی Pierson, جامعه اطلاعاتی انتخابات تهدید اجرایی که ممکن است منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن.

[نظر: چرا تهمت-روسیه هوش گزارش نمی کند و کاملا اضافه کردن]

پیشین نوشته. Trey Gowdy تحت فشار قرار دادند در این گزارش گفته منابع خود را به او گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “ناراحت نمی شد با مگوایر” و اشاره کرد که “این یک حرکت است که در آینده شد به هر حال.”

رئیس جمهور اعلام کرد که ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان و یک تهمت متحد با کمی هوش و تجربه را جایگزین مگوایر به عنوان سرپرست.

مشاور ویژه رابرت مولر نتیجه سال گذشته که دولت روسیه دخالت در انتخابات 2016 در “گسترده و سیستماتیک” مد اما او ایجاد هر گونه توطئه جنایی بین کرملین و تهمت و مبارزه است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تحقیق که یک “شکار ساحره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>