یکی دیگر از ایران سناتور offloaded: میلیون ها نفر در سهام قبل از تصادف از coronavirus

Sen. کلی Loeffler به فروش می رسد میلیون ها دلار ارزش سهام پس از او دریافت خصوصی سنا در جلسه توجیهی در coronavirus.

Loeffler شروع فروش سهام در همان روز او جریان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله virologist متخصص Anthony Fauci , با توجه به روزانه وحش در روز پنج شنبه.

اولین سهام او فروخته بود بین $50 ، 000 و 100 ، 000 دلار از شرکت Resideo که در حال حاضر از دست داده و بیش از 50 درصد از ارزش خود را. قبل از آن معامله Loeffler تا به حال گزارش نشده است یک سهام معامله پس از او ژان. 6 انتصاب به مجلس سنا.

از آن پس او 29 معاملات سهام و ریخته بین $1,275,000 و $3,100,000 در سهام. او همچنین سرمایه گذاری در دوره زمانی که در یک شرکت است که ارائه می دهد teleworking خدمات است که دیده می شود آن سهام بالا برود پس از سقوط بازار از coronavirus.

Loeffler دوم سناتور جمهوری خواه که فروش سهام پس از coronavirus گزارش شده است. اوباما در کارولینای شمالی از سوی دیگر ، ریچارد بورر که ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا گزارش فروش به سمت بالا از 1.6 میلیون دلار در سهام قبل از بازارهای چهار بیش از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>