یکی دیگر از Covid-19 مورد گزارش در بنگال تعداد افزایش به 58

یک فرد شاغل در هالدیا حوض پیچیده از بندر کلکته اعتماد (KoPT) دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از بازگشت از Tablighi Jamaat جمع آوری در دهلی KoPT گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

آخرین صورت گرفته تعداد Covid-19 موارد در بنگال غربی به 58.

“کسی که کارمند یکی از پیمانکاران ما دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در هالدیا در 2 آوریل. او در بازگشت از Nizamuddin در مارس 24. او ممکن است در بازدید از اسکله.

“پس از Nizamuddin قسمت به نور آمد مرد مورد آزمایش قرار گرفت توسط هالدیا شهرداری. با توجه به قرارداد کارگران را به اسکله” در بیانیه ای گفت:.

افسران که ممکن است در تماس با Covid-19 بیمار شده اند قرنطینه و عظیم sanitisation رانندگی آغاز شده است در حوض پیچیده آن ،

“با این حال پورت کارکنان در حال کار است و با هماهنگی اتحادیه های کارگری ما قادر به حفظ پورت عملیات و کار در سایر گیاهان” بیانیه ای گفت:.

غرب بنگال دولت تا کنون شناسایی 65 مردم از دولت بود که با حضور Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو در ماه مارس و قرنطینه 200 که در تماس با شرکت کنندگان.

فرآیند شناسایی دیگر شرکت کنندگان است.

از 58 نفر بودند که تحت تاثیر Covid-19 در دولت هفت کشته و 12 مرخص شده از بیمارستان پس از آنها آزمایش منفی برای coronavirus در پس آزمون است.

اما دولت بعد گفت که دلایل مرگ چهار تن از هفت نفر فوت کرده اند “نشده است و در عین حال”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im