Ann Coulter تماس الیزابت وارن ‘freak’

محافظه کار دانشمند Ann Coulter به نام الیزابت وارن “عجایب” که ممکن بود بدتر از نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری.

همانطور که وارن شرکت در 10 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بحث سهشنبه شب کولتر گفت: لیبرال سناتور ماساچوست و او را “ساده لوحانه برنامه” شد بیشتر از یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا از ایالت ورمونت برنی ساندرز سوسیالیستی.

“سناتور. وارن را متقاعد کرده است که برنی نیست که نگران کننده است. او هرگز هر چیزی انجام می شود” Coulter گفت. “او دمدمی مزاجی که نشان خواهد داد تا با 17 ابلهانه برنامه های هر روز و نگه داشتن هر کس تا آن را انجام می شود.”

کولتر یکی از رئيس جمهور تهمت اولین حامیان ریاست جمهوری 2016 مسابقه اما در طول چند سال گذشته انتقاد کرده است خواه برای گرفتن سخت تر از خط رویکرد به مهاجرت.

ساندرز پدید آمده است به عنوان پیشتاز در دموکراتیک اولیه مسابقه پس از اجرای دور با نوادا قفقاز در روز شنبه و به دست آوردن 22 نمایندگان. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود ساندرز نزدیک ترین رقیب به دست آورده و هفت نمایندگان. وارن نه کسب درآمد.

پس از سه مسابقات ساندرز آگهی در رای گیری ملی با 28.8% پشتیبانی با توجه به RealClearPolitics متوسط است. وارن نشسته در جایگاه چهارم با 13% پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>