بسیاری از رای دهندگان در نظر گرفتن بخشی در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه روز سه شنبه ابراز نارضایتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: آنها را برای رای دادن به این حزب نامزد “بدون در نظر گرفتن که در آن است” با توجه به یک تحقیق ادیسون خروج نظرسنجی.

ادیسون که کامپایل نظرسنجی های خروج و زنده نتایج انتخابات برای رسانه های سازمان از جمله ABC News, CBS News, CNN, NBC News و مهرنشان داد که 78 درصد از کسانی که رای اولیه شد “عصبانی” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و 81 درصد خواهد در نهایت حمایت از هر یک از دموکرات ها در حال اجرا برای این شانس را به او را انکار دوره دوم در نوامبر 3 انتخابات.

در اینجا برخی از نکات برجسته این انتخابات بر اساس مصاحبه با 2,935 نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان در 45 مختلف رای گیری در سراسر دولت است.

* 29 درصد از افرادی که هر دو متعلق به یک اتحادیه و یا اعضای خانواده که رای دادند برای ساندرز در حالی که 21 درصد رای دادند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. بسیاری از نیوهمپشایر رتبه-و-فایل اعضای اتحادیه اعتبار شده است با کمک ساندرز’ مبارزات در دولت هر دو در سال 2016 و 2020.

* 29 درصد از رای دهندگان اقلیت حمایت ساندرز در حالی که 20 درصد حمایت بایدن. اسپانیایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند و بخش های زیادی از رای دهندگان در آینده دموکراتیک نامزدی مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی است.

* Ctq دریافت بالاترین سهم در حمایت از از, سفید, کالج تحصیل زنان در 31 درصد است. یکی دیگر از 25 درصد رای دادند پیت Buttigieg و 20 درصد حمایت Sanders.

* Klobuchar و Buttigieg دریافت بیشترین حمایت از میانه در 27 درصد هر کدام.

* 50 درصد از دولت دموکراتیک اولیه رای دهندگان گفت: آنها تصمیم گرفتند که به نامزد انتخاب کنید فقط در عرض چند روز گذشته. است که در مورد دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در سال 2016 زمانی که آنها انتخاب بین ساندرز که برنده اصلی چهار سال پیش و نامزد احتمالی هیلاری کلینتون.

* 31 درصد گفت یک زن نامزد خواهد باید یک زمان سخت تر ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که 9 درصد گفت: این امر می تواند آسان تر برای یک زن به نفع خود. یکی دیگر از 58 درصد گفت: نامزد جنسیتی ساخته شده تفاوت.

* 80 درصد گفت که سنی بود و نه یک عامل مهم برای آنها را زمانی که تصمیم گیری که نامزد برای پشتیبانی. دموکراتیک زمینه شامل چهار نامزد که در 70s: بایدن ساندرز سناتور الیزابت وارن و خبری بلومبرگ بنیانگذار مایکل بلومبرگ. Buttigieg است 38 فقط سه سال بیش از مورد نیاز حداقل سن به اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده.

ادیسون یک سامرویل, New Jersey مبتنی بر خروج نظرسنجی شرکت ارائه شده است روز انتخابات سنجی داده ها به یک کنسرسیوم از اخبار سازمان از طریق انتخابات استخر از سال 2004.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im