‘Angrezi متوسط’ به آزادی نیست در کرالا, دهلی نو, جامو و کشمیر میان coronavirus بحران

انتشار “Angrezi متوسط” به تعویق افتاده است و پس از دولت دهلی نو در روز پنج شنبه تعطیل تمام سالن سینما در این شهرستان تا 31 مارس است.

Cinegoers در دهلی نو کرالا و جامو و کشمیر را به صبر کمی طولانی تر برای دیدن انتقادی-تحسین بازیگر عرفان های بسیار در انتظار فیلم “Angrezi متوسط” در تئاتر. این فیلم به کارگردانی هومی Adajania منتشر شده در سراسر جهان و در قسمت های مختلف کشور در روز جمعه اما با توجه به تولید دینش Vijan فیلم را در یک تاریخ جدید در تئاتر در سراسر سه متحده است.

“Angrezi متوسط’ شده است سفر من باید گرامی تمام زندگی من است. یکی از چیزهایی که من آموخته ام از ساخت آن این است که هر چه باشد مانع اگر ما پور قلب و روح ما را به چیزی از جهان خواهد شد که ما به عقب. “به عنوان فیلم در حال حاضر می رسد هند ما در حال حاضر دریافت عشق بی شرم از دبی و دیگر سرزمین های بین المللی. با توجه به شرایط پیش بینی نشده آن را با این حال انتشار در کرالا دهلی نو و جامو و کشمیر” Vijan گفت: در شرح پدیدآور.

اخبار مرتبط

این فیلمساز است که در تولید این پروژه تحت مادوک ، بنر فیلم گفت: این تیم به زودی اعلام تاریخ انتشار جدید از فیلم. “فیلم ما را در رسیدن به این مکان هنگامی که زمان مناسب است اما مطمئن باشید درست مثل عرفان گفت: “صبر کن برای ما”,” او اضافه شده است. همچنین بازیگران دیپاک Dobriyal, Radhika Madan, کارینا کاپور خان و Pankaj Tripathi, “Angrezi متوسط” است Irrfan اولین فیلم پس از او تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور در سال 2018 است.

او در حال حاضر تحت درمان در خارج از کشور و قلم رویدادهای تبلیغاتی از این فیلم با استناد به مسائل مربوط به سلامت. انتشار “Angrezi متوسط” به تعویق افتاده است و پس از دولت دهلی نو در روز پنج شنبه تعطیل تمام سالن سینما در این شهرستان تا 31 مارس است.

انتشار بسیار در انتظار “Sooryavanshi” با بازی آکشی کومار با تمدید cameos توسط Ajay Devgn و Ranveer Singh, بود نیز به تعویق افتاد و پس از سفارشات. “آقا”, مناقصه عشق داستان مجموعه در زمینه کلاس تقسیم کارگردان Rohena گرا بوده و تاخیر در ذهن نگه داشتن “بهداشت عمومی نگرانی و مشاوره از وزارت بهداشت”.

“ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن انتشار ‘آقا’. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری فیلم خود را با ما صفحه اصلی مخاطبان در هند و اعلام خواهد شد به روز شده تاریخ انتشار اسرع وقت” در بیانیه ای که در این فیلم official Instagram حساب بخوانید.

“آقا” که برای اولین بار در جشنواره کن سال 2018 ستاره Tillotama Shome و ویوک Gomber. مرگبار ویروس coronavirus که اولین سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته تاکنون بیش از 4925 زندگی و آلوده بیش از 131,500 مردم در سراسر جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im