اندرو یانگ یک کارآفرین که بعید است که کاخ سفید پیشنهاد تکامل به مبارزات انتخاباتی جدی با تشکر از ریشه های چمن شور و شوق کشیده دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه پس از نیوهمپشایر تحویل او یک دوم مستقیم ضعیف نشان دادن.

یانگ, 45, که برای فرار رئیس جمهور با وجود داشتن هیچ سیاسی, پس زمینه, تعجب بسیاری از ناظران واجد شرایط برای بحث و باقی مانده در مسابقه طولانی تر از برخی از سیاستمداران کهنه.

آیوی لیگ تحصیل پسر تایوانی مهاجران بود که در مناقصه به این کشور آسیایی-آمریکایی رئیس جمهور, راه اندازی طولانی خود را-شات نامزدی در سال 2017 به عنوان یک مجازی ناشناخته است.

آزادی سود سهام

یانگ امضای پیشنهاد جهانی درآمد اولیه که پرداخت هر آمریکایی $1000 در ماه بود پاسخ خود را به ظهور اتوماسیون است که او گفت: نابود میلیون ها نفر از مشاغل تولیدی و به عنوان یک نتیجه هموار کردن راه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات.

یانگ گفت: حامیان در نیوهمپشایر سه شنبه شب در حمایت از او هر کس که برنده نامزدی حزب دموکرات را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در حالی که همچنان به فشار خود پیام است. “این است که فقط در خط شروع. این کمپین بیدار است کاری اساسی در این کشور و خودمان را,” او گفت:.

در دنباله یانگ هشدار داد که اتوماسیون خواهد ضربه عمده ای از صنایع مانند خرده فروشی و خدمات به مشتریان و حمل و نقل. او اشاره کرد که شرکت های فن آوری پرداخت شد تقریبا هیچ مالیات با وجود بهره مندی از داده های شخصی مردم و قول داد به اعمال مالیات های جدید در تکنولوژی غول به امور مالی خود را “آزادی سود سهام.”

هواداران گفت: آنها کشیده شده به یانگ تشخیص مشکلات کشور گفت: آن طنین انداز بسیار بیشتر از یک سیاستمدار معمولی گفتار. خود را پیروان اختصاص داده شده سوخت در بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را زرنگ و دانا استفاده از رسانه های اجتماعی خود را به نام “یانگ باند”.

او با اشاره به نیوهمپشایر به عنوان یک محل برای او برای موفقیت به آن بزرگی از رای دهندگان مستقل. اما نتایج در روز سه شنبه و در هفته گذشته در آیووا ساخته شده آن را بعید است که او می تواند جمع آوری پول به اندازه کافی برای ادامه مبارزه.

‘مخالف’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

به عنوان سناتورها و فرمانداران دیدم مبارزات خود را شکست, در بزرگترین میدان از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تاریخ یانگ واجد شرایط برای تقریبا در هر بحث با تشکر گسترده دهنده پایه و جامد رای گیری آمار و ارقام. او علاقه و توجه او به “مخالف” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: “یک مرد آسیایی که ریاضی را دوست دارد.”

او اغلب sported ریاضی کلاه, که همچنین برای ایستاده بود “امریکا فکر می کنم سخت تر است.”

او خنده دار بود و مهربان با حضور در کمپین نوین, ترک خوردگی, جوک و گاهی شکستن را به رقص. در سی ان ان تاون هال در نیوهمپشایر در هفته گذشته یانگ کردم چند سوال از رای دهندگان مردد تا زمانی که او در نهایت لبخند زد و گفت: “یکی از شما باید فقط تظاهر به من” نقشه کشی می خندد از جمعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im