اندرو یانگ: بلومبرگ است ‘عظیم’ دیجیتال عملیات کوتوله های DNC داده ها و منابع

نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ گفت: مایکل بلومبرگ اطلاعات عملیات است “فراز و نشیب” پیش از هر چیز حزب دموکرات در اختیار خود دارد.

کارآفرین دریافت کرده است که بررسی بیحوصلگی حرف زدن از زمان پیوستن به سی ان ان به عنوان یک مفسر پس از پایان ریاست جمهوری خود را پیشنهاد هفته گذشته گفت: بلومبرگ “داستان” در مورد قدرت از ثروت شخصی خود را به عنوان شبکه تحت پوشش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه.

“من تا به حال قهوه با یک کارمند بازاریابی از کمپین من و من نگران آنچه شما می رویم به انجام بعدی. و او گفت: “در مورد آن نگران نباشید. من در بلومبرگ کمپین و آنها به من پرداخت دو و نیم برابر آنچه که من پرداخت کردم اینجا'” یانگ گفت: همکار CNN اعضا.

“آنها این عملیات گسترده که فراز و نشیب پیش از هر چیزی DNC است با استفاده از نظر اطلاعات و منابع” او ادامه داد.

با در نظر گرفتن چگونه جیب عمیق نیست به اندازه کافی کمک میلیاردر تام Steyer که پس از مسابقه شنبه شب یانگ ساخته شده است که بلومبرگ است “دیجیتال اتاق جنگ” چیزی است که مجموعه سابق شهر نیویورک شهردار جدا از بقیه.

“آنها به این باور نکردنی اطلاعات طرح را به منطقه پایین به نماینده و آنها آن را نقشه برداری و شبیه سازی آن,” او گفت: قبل از توصیف چگونه بلومبرگ طولانی بازی ممکن است با تمرکز بر هدف قرار دادن و گرفتن مخالفان به صورت جداگانه.

تنها زمانی که بلومبرگ دارای یک “تصویر روشنی از داده ها است که او نمی تواند کمک او خواهید بود از” یانگ به این نتیجه رسیدند.

دیوید اکسلراد که مشغول به کار به عنوان یک استراتژیست ارشد سابق باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری, کمپین گفت یانگ داستان تایید آنچه او شنیده است در مورد بلومبرگ. بیشتر به طور خاص است که بلومبرگ تیم در حال کار به مانع مبارزات انتخاباتی از ایالت ورمونت برنی ساندرز بود که پیشتاز به عنوان روز مسابقه.

“آنچه آنها می گویند امشب این است که خود را تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این پروژه از توقف برنی ساندرز یا کند او بهتر خواهد بود در خدمت او بودن در این دور از” اکسلراد گفت. “که ممکن است تغییر کرده باشد که چگونه بایدن انجام شده امشب. اما این چیزی است که که جنگ بزرگ اتاق است که نشان می دهد در حال حاضر.”

بلومبرگ که قلم اوایل رای گیری متحده به بانک در سه شنبه, دارای گسترده ترین آگهی های بودجه هر یک از نامزدها به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری, جاری شدن سیل در این منطقه با تبلیغات حمله به تهمت و امیدوار به شکست او در انتخابات عمومی ماه نوامبر در قیمت بیش از 500 میلیون دلار است.

پیش از آن در شب یانگ گفت: بلومبرگ ساخته شده “واقعا اشتباه مهم” نه رقابت در کارولینای جنوبی ترک بایدن برای اجرای دور با مسابقه و شتاب رفتن به سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>