اندرو کومو مجموعه بیش از 1000 نیویورک زندانیان رایگان در میان coronavirus بحران

New نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است دستور آزادی بیش از 1000 سطح پایین مجرم از زندان های محلی در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“هر جا که ما می تواند افراد را از زندان, از زندان, در حال حاضر, ما,” کومو روز جمعه گفت در MSNBC.

حدود 1,100 افراد در دسترس خواهد بود برای آزادی و از جمله افرادی که شکست خورده اند تست مواد مخدر و یا موفق به نظر می رسد برای دادگاه تاریخ و یا نقض دستور آزادی مشروط خود.

وزارت امور اصلاحات و جامعه نظارت گفت: در آن گفته شده است توسط دفتر فرمانداری شروع به پردازش آزادی این زندانیان بلافاصله.

“گروه آغاز شد, لغو هر حکم که در آن فرد در شناسایی کافی و مسکن در دسترس است و آزادی فردی می کند بی خطر برای ایمنی عمومی” این گروه در بیانیه ای گفت به نیویورک پست. “این اقدام قابل توجهی است که گرفته شده در پاسخ به تعداد رو به رشد از COVID-19 نفر در زندان های محلی طی چند روز گذشته و هفته.”

یکی از دستورالعمل های فدرال برای جلوگیری از گسترش این ویروس اجتماعی فاصله که شامل نگه داشتن 6 پا از فضای بین افراد است.

بیشتر منطقه شهر نیویورک تبدیل به مرکز COVID-19 شیوع در ایالات متحده است. از صبح روز شنبه بیش از 44,000 نیویورکی آلوده شده با این ویروس و 535 نفر کشته شده اند.

کومو التماس کرد با رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات بهداشت فدرال برای کمک به او در به دست آوردن لوازم پزشکی, سازه های موقت, بیمارستان ها و تسکین اقتصادی به مردم آسیب دیده از وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>