andhra, andhra pradeshبیش از Rs 85.32 کرور روپیه پرداخت شده به شرکت های خصوصی در خرید های آزمایشگاهی کیت و دیگری تومان 10.43 کرور در فولاد موارد آن را گفت.

هوشیاری و اجرای گروه آندرا پرادش ادعا کرده است که کشف تومان 404.86 کرور کلاهبرداری در کارکنان دولت شرکت بیمه در طول دوره بین سال های 2014 و 2019 زمانی که تلوگو Desam حزب در قدرت بود.

سه مدیران بیمه خدمات پزشکی (IMS) اجرای ESIC طرح — B Ravi Kumar, C, K رامش کومار و G Vijaya Kumar — مجرم شناخته شده در مقیاس بزرگ بی نظمی یک گزارش با هوشیاری اداره گفت.

اخبار مرتبط

علاوه بر سه مدیران حداقل پنج مشترک مدیران و دیگر اعضای هیات نام برده شده به عنوان مقصر در بی نظمی آن اضافه شده است.

دولت وزیر کار G Jayaram گفت: اقدام خواهد شد در برابر همه کسانی که بر اساس هوشیاری گزارش.

او گفت: سابق وزیر کار در Chandrababu Naidu کابینه K Atchannaidu و مقامات بالای وزارت خواهد بود به ارمغان آورد به کتاب و swindled مقدار می توان بازیافت.

“ما دریغ نکنید برای ارسال آنها را به زندان” Jayaram گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

Atchannaidu که در حال حاضر معاون رهبر تلوگو Desam مقننه پارتی هرگونه تخلف و ادعا کرد او صرفا اجرا دستورات نخست وزیر نارندرا.

“در سال 2016 نخست وزیر تشکیل جلسه ESIC و خواست متحده به معرفی تله خدمات بهداشتی و مرکز در نامه ای به تمام متحده در دسامبر 2016 در همان.

ما تا به حال تصمیم به پیاده سازی است و من از مقامات ما به دنبال Telangana مدل و صادر شده توجه داشته باشید” Atchannaidu گفت: در یک پیام ویدئویی از روستای خود در سریککولم منطقه.

حفظ که تمام سوابق مربوطه در دسترس بود و می تواند تایید وزیر سابق گفت که او آماده بود تا در صورت هر گونه پرس و جو.

هوشیاری وزارت گفت که سه مدیران بودند “kingpins تهیه کلاهبرداری در ESI که در آن بی نظمی ناخالص متعهد شدند در خرید مواد مخدر, داروهای, آزمایشگاه کیت فولاد آیتم ها و مبلمان بین 2014-15 و 2018-19 باعث از دست دادن بیش از 151 تومان کرور روپیه به دولت و خزانه داری”.

از مجموع Rs 975.79 کرور ارزش خرید های ساخته شده در طول دوره سه مدیران همراه با دیگر کارکنان نقض تمام روش ها و دستورالعمل های دولت و ESIC و ناشی از “بزرگ غیر قانونی دست به خزانه” به هوشیاری گزارش تهیه شده توسط مدیر کل K V Rajendranath ردی گفت.

در حالی که کل بودجه تخصیص برای خرید مواد مخدر و دارو در طول دوره تصدی خود شد Rs 293.51 کرور آنها ساخته شده خرید, ارزش تومان 698.36 کرور بیش از Rs 404.86 کرور در تخلف از رویه دستورالعمل این گزارش گفت:.

از این 51 تومان کرور روپیه شد پرداخت بیش از حد به عنوان داروهای خریداری شده از عدم رای شرکت قرارداد در روشن شدن تخلف از دستورالعمل های آن را گفت.

بیش از Rs 85.32 کرور روپیه پرداخت شده به شرکت های خصوصی در خرید های آزمایشگاهی کیت و دیگری تومان 10.43 کرور در فولاد موارد آن را گفت.

“مدیران خریداری مبلمان تومان ارزش 6.62 کرور بدون تماس برای مناقصه باز و در مقایسه با زمانی که به طور تصادفی با قیمت بازار خرید ساخته شد و در 70 درصد بیش از قیمت های بازار است.

“این باعث از دست دادن تومان 4.63 کرور به دولت” هوشیاری گزارش اشاره کرد.

“فوق عمل از افسران و کارکنان (از ESIC و IMS) و صاحبان شرکت های مختلف جذب مفاد سوء جنایی تحت پیشگیری از فساد عمل و خیانت, جنایی, نقض اعتماد جعلی به منظور فریب داد و با استفاده از اسناد جعلی به عنوان واقعی و دیگر جرائم تحت هندی جزا” هوشیاری گزارش است و توصیه می شود مناسب عمل است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im