آندرا پرادش قرار می دهد بیمارستان های خصوصی در هشدار به کروناویروس شمارش می رود تا 21

تعداد کل Coronavirus (Covid-19) موارد مثبت در آندرا پرادش رفته تا 21. اما 65 ساله که تحت درمان در ویساکاپاتنام از مارس 17 پس از آزمایش مثبت بهبود و آزمایش منفی است.

دولت به صدور یک فرمان برای راه اندازی های اضافی جمع آوری نمونه مراکز در تمام دانشکده های پزشکی خصوصی. “همه خصوصی کالج پزشکی بیمارستان ها و سایر بیمارستان های خصوصی در حال هدایت به محل محل خود را با تمام منابع در دسترس و قدرت در اختیار این منطقه جمع آوری به عنوان و زمانی که مورد نیاز” وزارت بهداشت گفت: در یک بولتن. تلاش در جهت شناسایی نقاط اطراف خوشه از coronavirus مثبت آزمایش بیماران و مشترک جمع شده اند ساخته شده است مسئول نظارت بر تیم پزشکی در Covid بیمارستان آن اضافه شده است.

افزایش تخت قدرت جداسازی و با هدف آغاز شده است و جمع خواسته شده است برای به دست آوردن جزئیات هتل عملکرد/ازدواج سالن ها و مراکز کنوانسیون که می توان به جداسازی بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>