آندرا پرادش دولت برای فراهم کردن غذا و سرپناه برای کارگران مهاجر

آندرا پرادش دولت ارائه خواهد شد مواد غذایی و سرپناه به مهاجر کارگر و کارگران که رشته در کشور و در مرز.

این تصمیم به این اثر گرفته شده بود توسط وزیر YS Jagan موهان ردی در سطح بالا جلسه بررسی برگزار اقدامات انجام شده برای مقابله با Covid-19.

افسر مسئول نظارت بر وضعیت در اردوگاه. در دو روز گذشته تعداد زیادی از مهاجر و کارگر و wokers برگزار شد تا در مورد وضعیت مرزها شده اند که مهر و موم شده به عنوان بخشی از مستند. اردوگاه های در حال راه اندازی و یک افسر مسئول نظارت بر وضعیت در اردوگاه.

اقدامات انجام شده

ردی نیز به دستور مقامات نگران را به اتخاذ اقدامات مناسب در مدیکر پیگیری بیماران و مخاطبین خود را علاوه بر حصول اطمینان از minium حمایت قیمت به کشاورزان است.

به عنوان ویروس شیوع بیماری در مناطق شهری بیشتر است با توجه به افزایش تراکم جمعیت و تعداد بیشتری از خارجی عودت ارشد وزیر خواسته مقامات به تشدید اقدامات گرفته در مناطق شهری است. تا کنون 16,723 تخت در دسترس ساخته شده اند در انزوا و مراکز 5,000 بیشتر می تواند اضافه شود با توجه به انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>