آندرا پرادش دولت برای افزایش زردچوبه خروجی با بالاتر کورکومین محتوای

turmeric production India, turmeric production in Andhra Pradesh, turmeric with higher circumin content in India, specialty of Andhra Pradesh turmeric, coronavirus impact in India, coronavirus impact on markets, coronavirus turmeric, coronavirus impact on turmeric, benefits of turmeric, turmeric against coronavirusکورکومین کمک می کند تا در افزایش ایمنی و مبارزه با تکثیر ویروس.

از راه دور قبیله ای کشاورزان که در یک تپه Chintapalli منطقه حدود 120 کیلومتر از ویساکاپاتنام در آندرا پرادش در حال بدست گرفتن تا گسترش کشت انواع محلی زردچوبه است که بالاتر کورکومین محتوای یک عنصر کلیدی است که در تقاضای بالا در صنعت داروسازی است.

در حدود 2000 قبیله ای کشاورزان در منطقه که در مجموع حدود 1000 هکتار در حال رشد این محصول با پشتیبانی از دولت آندرا پرادش است. منحصر به فرد تمايز محلی این تنوع است که این منطقه را با زردچوبه همراه با 5-7% کورکومین محتوا نسبت به 3-4 درصد بوده است که در به طور منظم زردچوبه.

اخبار مرتبط

Chintapalli منطقه بخشی از Arakku valley منطقه آندرا پرادش و دولت است که با قرار دادن در بسیاری از تلاش برای حمایت از قبیله ای کشاورزان این منطقه است. کشاورزان به طور سنتی در حال رشد بوده اند این انواع زردچوبه از طریق فرایند طبیعی و خاک اینجا پشتیبانی محصولات ارگانیک. AP دولت آغاز عمومی-خصوصی-همکاری به صورت یکپارچه و توسعه کشاورزی (PPP-IAD) و Lawrencedale کشت و پردازش هند (برگ) است و یکی از چند کشاورز شرکت توسعه که بخشی از این طرح است.

در وضعیت کنونی از coronavirus حمله کورکومین کمک می کند تا در افزایش ایمنی و مبارزه با تکثیر ویروس. هزینه های طبیعی برای انواع, زردچوبه زمانی که بزرگ مواد غذایی خرید در مقادیر فله بین 70-80 تومان در هر کیلوگرم است. “ما در پیشرفته بحث و گفتگو با چند شرکت های دارویی عمدتا بیش از ضد (OTC) رشته و ما باید نهایی معاملات در مدت کوتاهی. ما نزدیک به امضای معاملات با شش شرکت در این بخش” کام و پر زرا Vijayaraghavan founder & CEO, برگ, گفت:. قیمت بالا کورکومین محتوای تنوع می آید در هزینه و بالاتر با حداقل 40 درصد با توجه به ماهیت تولید کند.

“ما در حال همکاری با دولت آندرا پرادش مختلف در سراسر مکان های رو به رشد است و ما در حال برنامه ریزی برای گسترش محدوده ما به کار با زردچوبه تولید کنندگان در منطقه Chintapalli,” Vijayaraghavan گفت. “این زردچوبه تنوع بالاتر کورکومین محتوا است که در تقاضای بالا از بخش دارویی و برگ فعال در بحث و گفتگو با آنها را برای ایجاد زنجیره ارزش از راه دور کمربند قبیله ای از آندرا پرادش,” او اضافه شده است.

“به طور منظم زردچوبه محصول از یک سال در حالی که زردچوبه از Chintapalli منطقه می آید یک بار در دو سال است. با توجه به طبیعت ذاتی و انواع این محصول کورکومین محتوای بالاتر است به طور منظم انواع” Vijayaraghavan گفت. حجم این محصول نیز بطور قابل توجهی کمتر در حدود 4-5 تن در هر هکتار عنوان در برابر 15-16 تن از منظم انواع. به طور منظم تنوع در تقاضای بالا در فرآوری مواد غذایی صنعت در حالی که بالا کورکومین انواع آن ذاتی ایمنی بوستر برای انسان است که در تقاضای بالا در صنایع دارویی. برگ را تعامل با قبایل کشاورزان جامع بهبود کیفیت محصول و حتی آن را به عنوان قادر می سازد دسترسی به با کیفیت بالا گیاه حفاظت و تغذیه راه حل در کنار هم امکان دسترسی به سازمان های اعتباری برای کشاورزان قبیله ای.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im