آندرا HC رد افزایش سهمیه های SCs STs و OBCs در کشور

بمبئی, مارس 03

آندرا پرادش دادگاه عالی در مارس 2, دوشنبه, را رد کرد دولت به منظور ارائه 59.85 درصد رزرو به برنامه ریزی طبقات برنامه ریزی قبایل و دیگر به عقب کلاس در بدن محلی انتخابات در دولت است. انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه مارس هندوستان تایمز گزارش داد.

تقسیم نیمکت از دادگاه عالی به ریاست رئیس دادگستری developerworks Maheshwari و قاضی Naina Jayasurya برگزار شد که در مجموع درصد از رزرو در بدن محلی سنجی نباید بیش از 50 درصد در دیوان عالی کشور به منظور. HC منظور محفوظ بود در فوریه 7 ماه گذشته.

دولت منظور در ماه نوامبر سال گذشته محفوظ 34 درصد برای OBCs, 19.08 درصد برای SCs و 6.77 درصد برای STs دولت در انتخابات است.

دادگاه عالی دستور دولت به reallot محفوظ است درصد به حاشیه رانده شده بخش با نگه داشتن در ذهن است که آن را نمی تواند فراتر از 50 درصد است. دادگاه عالی انتظار دارد که دولت برای انجام این کار ظرف یک ماه به طوری که دولت می تواند برای انتخابات پس از چهار هفته است.

مورد رسیده آندرا دادگاه عالی پس از B Pratap ردی در زمینه منافع عمومی دادخواهی (PIL) با SC به چالش کشیدن رزرو صندلی در کشور. كارشناسي ارشد در نوبت ارجاع پرونده به آندرا بالا دادگاه طبق گزارش های رسانه ها.

دادگاه را رد کرد و استدلال مطرح شده توسط مدافع کلی S Subrahmanyam که دولت می تواند از فکر می کنم افزایش ظرفیت برای این بخش به حاشیه رانده شده و تحت شرایط خاص. نیمکت نگهداری می شود که وجود دارد هیچ شرایط استثنایی در کشور در حال حاضر است.

دولت و مدیریت شهری وزیر Botsa Qglaser مطمئن باشید که دولت را مطابق دستور دادگاه عالی و انجام انتخابات ظرف یک ماه HT گزارش اضافه شده است.

Qglaser ناودان تلوگو Desam رهبری حزب N Chandrababu Naidu برای قضاوت. او گفته که درخواست — ردی — یک TDP هواداران و نمی خواهند سهمیه به افزایش برای های SCs STs و OBCs.

او همچنین گفت که Naidu نه با حقوق ضعیف تر بخش از جامعه است. او به عمد ساخته شده Reddy ثبت دادخواست به “غرفه پیاده روی در سهمیه” همانطور که در گزارش های رسانه ها.

در حالی که TDP سخنگوی سابق MLA Bonda Umamaheshwar رائو گفت: YSRCP دولت تا به حال به عمد آورده در افزایش سهمیه برای به حاشیه رانده بخش تنها برای جذب آرا با وجود دانستن این که سفارش خواهد بود را رد کرد و در دادگاه قانون HT گزارش اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>