اندرسون کوپر ریپ راد Blagojevich جدید وکالت در عدالت کیفری اصلاحات

سی ان ان اندرسون کوپر مشغول آتشین بحث با سابق دموکرات فرماندار ایلینویز راد Blagojevich در مورد رکورد خود را در عدالت کیفری اصلاحات.

Blagojevich به نظر می رسد روز شنبه در سی ان ان با کوپر زیر را به تازگی تبدیل 14 سال کیفری حکم توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان Blagojevich شروع بحث در جملات داده شده به سیاه و لاتین آمریکایی کوپر صدا در, فرماندار سابق خود را برای جنایات و فرمانداری رکورد.

“چه غم انگیز است که شما تا به حال در واقع آموخته است که هنگامی که شما اهمیت زمانی که شما در واقع شدند فرماندار. صحبت شما در مورد کار برای عدالت کیفری اصلاحات. وجود دارد بسیاری از مردم در شیکاگو وجود دارد بسیاری از مردم در ایالت ایلینوی که در واقع مانند, تف, تا زمانی که شما می گویند که” کوپر گفت: به Blagojevich بود که محکوم به فساد و تلاش برای گرفتن کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از یک بیمارستان کودکان. “شما می تواند کمک کرده اند هزاران نفر از مردم با عفو موارد است. شما آن را منفجر کردن است. فرماندار پس از شما به ارث برده یک انبار بزرگ از حدود 3000 بخشش دادخواست که شما موفق به بررسی.”

“این یک کمی مضحک و رک و پوست کمی غمگین و احساساتی و ریاکارانه” کوپر گفت: از Blagojevich جدید علاقه عدالت کیفری اصلاحات. “من خوشحال به کار با مردم در عدالت کیفری اصلاحات اما من نمی خواهد با شما کار می کنند.” Blagojevich گفت: او regreted انجام نمی بیشتر در مورد این مسئله در حالی که او فرماندار. کوپر اولین اقدام برای پایان دادن به این مصاحبه توجه داشته باشید در مثبت مایل Blagojevich “بهترین است.” این مصاحبه ادامه داد: زمانی که Blagojevich سوال اصالت خود را بخواهد.

“شما باید یک تعهد به حداقل اعتراف به آنچه شما انجام و شما حاضر به انجام این کار است و شما در حال ایجاد یک کل جدید جایگزین جهان از حقایق” سی ان ان میزبان گفت. “که ممکن است در سیاست امروز, اما آن را هنوز هم رک و پوست کنده فقط مزخرف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de