Analyt گوشه: Sobha امتیاز ‘خرید’ – سهام جذاب با توجه به اصلاح

While most realty stocks have corrected heavily since January 2020 (BSE Realty Index down ~25%) in the wake of a disappointing budget, Sobha has fallen more (>45%) than peers. در حالی که بسیاری ملک سهام اصلاح شده اند به شدت از ژانویه 2020 (BSE ملک شاخص پایین ~25%) در پی ناامید کننده بودجه Sobha کاهش یافته تر (>45%) نسبت به همسالان.

Sobha است قیمت سهام سقوط بیش از 45 درصد از ژانویه سال 2020 مورد ضرب و شتم پایین با نگرانی اطراف ضعیف فروش, افزایش اهرم و پروموتر تعهد است. ما در حال حاضر بر این باورند که سهام تصحیح بیش از حد به یک مرحله جذاب به خصوص با توجه به قریب الوقوع بهبود در عملکرد عامل شرکت. تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد اندک جریان نقدی مسائل دوره ای—و نه ساختاری—که یک بازگشت به ميانگين باید کمک به کاهش بدهی. در حالی که ما در حال افزایش تخفیف به NAV از 10% به 25% و تعدیل NAV بینی در پشت یک خطر عمومی در بازار و نگرانی ها در مورد سیاست های حمایت از بخش دارایی غیر منقول ما حفظ خرید با SoTP مبتنی بر تجدید نظر TP تومان 428 (Rs 645 قبل از آن).

اخبار مرتبط

متعدد زمینه ساز نگرانی های اخیر سهام اصلاح…
در حالی که بسیاری ملک سهام اصلاح شده اند به شدت از ژانویه 2020 (BSE ملک شاخص پایین ~25%) در پی ناامید کننده بودجه Sobha کاهش یافته تر (>45%) نسبت به همسالان. ما نسبت به این: (من) تخت, فروش خط سیر آشکار از 9MFY20 رزرو ارزش; (ii) افزایش اهرم (خالص بدهی تا Rs 6.6 میلیارد دلار پس از پایان FY19); و (iii) پروموتر سهم تعهد (10.5 درصد کل سهام متعهد).

…اما عملکرد آماده به بهبود
به اعتقاد ما این نگرانی ها به احتمال زیاد به خطاب زودتر و نه بعد از آن با فروش و جریان های نقدی به احتمال زیاد به بهبود—راه اندازی خط لوله می ایستد در یک قوی ~14msf برای بعد از پنج–شش چهارم (در مقایسه با ~1.4 msf در 9MFY20). جریان نقدی زوال است و همچنین با توجه به موقت در دوره ای از عوامل مانند: (من) ضعیف بسیج پیشرفت های پیمانکاری کسب و کار; (ii) مرحله ساخت و ساز; و (iii) مشتری پیشرفت در بخش دارایی غیر منقول.
همه این عوامل خواهد برگرداندن به معنی پیش رفتن که باید درایو کاهش بدهی. در نهایت پروموتر تعهد باقی مانده است تا حد زیادی ثابت در طول دهه گذشته با وجود قابل ملاحظه قیمت سهام حرکت که نشان می دهد هیچ مواد همبستگی بین این دو متغیر است.

چشم انداز: جذاب
RERA محور تحکیم و ادامه بحران نقدینگی در حال پرتاب کردن فرصت رشد برای سازماندهی بازیکنان مانند Sobha. فروش و بدهی مدار باقی می ماند متغیرهای کلیدی برای سهام هر چند. حفظ خرید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im