تحلیلگران گوشه | قهرمان Motocorp امتیاز خرید’; تصحیح سرمایه گذاران ارائه می دهد یک فرصت

HMCL گرفته و مراحل پرداخت را به تعداد زیادی از تامین کنندگان و MSMEs.

قهرمان MotoCorp را (HMCL را) مدیریت میزبانی یک کنفرانس تماس برای به روز رسانی سرمایه گذاران در کسب و کار تاثیر COVID-19 شیوع و کاستن از ترس در BS-VI گذار. نکات کلیدی از concall: (من) BS-IV موجودی انحلال تا حد زیادی به کامل با انبار (~12k واحد) در شورای ملی مقاومت منطقه را به یاد می آورد; BS-VI فروشنده موجودی است که از یک ماه (ii) HMCL برای حمایت از نمایندگی مجاز و فروش در میان COVID-19 مستند با تمرکز بر کاهش نقدینگی نگرانی; (iii) زمان تمرکز باقی می ماند در حفظ سلامت احتیاطی و توسعه احتمالات ممکن است در اطراف زنجیره تامین مسائل ؛ (iv) نقدینگی هیچ نگرانی به عنوان شرکت دارای مایع بودجه به ارزش, ~تومان 40 میلیارد دلار رسیده است.

ما معتقدیم که بهبود تقاضا می تواند رهبری روستایی بازارهای رانده بهبود ممکن است در جریان های نقدی و HMCL بالا روستایی قرار گرفتن در معرض (>50% تقاضا) tilts مدت نزدیک به ذینفع مقیاس نفع خود. حفظ خرید.

اخبار مرتبط

کلید برجسته تماس بگیرید

قبل از اینکه ملت-شبکه مستند تداوم کسب و کار گروه ضربت تشکیل شد به مانیتور کلید چالش های کسب و کار و کاهش تاثیر است. تولید در تمام این امکانات در هند و بنگلادش و کلمبیا متوقف شد در حال حاضر با توجه به COVID-19.

HMCL گرفته و مراحل پرداخت را به تعداد زیادی از تامین کنندگان و MSMEs. HMCL شاهد سوختگی نقدی از ~Rs 2 bn اساس ماه در مستند دولت است. در برجسته BS-IV موجودی مدیریت نشان داد ~150k واحد از موجودی قبل از مستند شد و انتظار می رود به انحلال همه 23rd مارس با رشد فروش های خرده فروشی مشکلات ناسازگار بودن بالا و دو رقمی. دیوان عالی کشور به منظور تمدید ثبت نام کارشناسی-IV وسایل نقلیه تا 30 Apr’20 منجر به ادامه فروش آنلاین وسایل نقلیه در حال حاضر.

در حال حاضر مدیریت انتظار دارد که تنها به یاد بیاورید ~12k واحد (NCR unsold BS-IV موجودی) با توجه به دیوان عالی کشور بخشنامه در برابر BS-IV ثبت نام در شورای ملی مقاومت منطقه پست 31 مارس. شرکت در حال حاضر راه اندازی 95 ٪ از نمونه کارها خود را در BS-VI پلت فرم. مزایای پایین تر از قیمت کالاها برای افزوده شدن به صورت خام آلومینیوم به عنوان فلز گرانبها در FY21 به عنوان تولید رزومه.

چشم انداز و ارزیابی

پست COVID-19 شیوع احیای تواند دیگر برای بالا بلیط اختیاری خرید; ما معتقدیم نیاز به امن تر/مقرون به صرفه غیر حمل و نقل عمومی و تحرک می تواند کمک 2W را احیای تقاضا در بازارهای روستایی (بهتر کشاورزی cashflow طریق بهتر ربیع/ kharif برداشت). ما معتقدیم HMCL را از بهره مند شوند بهتر روستایی بازیابی با توجه به بالا موتور سیکلت سهم بازار در کلید روستایی متحده; در نتیجه, دوره رشد حرکت می تواند به بهبود از H2FY21. در ضمن اخیر اصلاح قیمت خوب را فراهم می کند فرصت برای ورود سرمایه گذاران است. ما به حفظ ما خرید امتیاز در یک هدف چندگانه از 14x FY22e EPS با هدف قیمت تومان 2,501.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im