تحلیلگر گوشه: تکرار ‘خرید’ در NTPC با هدف قیمت 148 تومان

NTPC باید ثبت نام 6-7% رشد درآمد در FY21.

NTPC را FY20 تجاری در تمام زمان بالا مجموعه تن برای FY21 درآمد. در میان سراسر کشور مستند هند قدرت تقاضا کاهش یافته است 20-25 ٪ در سال در سال. با این حال, تنظیم, شرکت ابزار مانند NTPC باقی می ماند و به خوبی عایق بندی شده از این شرایط خارجی. NTPC سودآوری است تا حد زیادی وابسته به توانایی به کار گیرند و اعلام در دسترس بودن برای گیاهان خود را.

تاثیر مستقیم کاهش قدرت تقاضا/گیاه استفاده شده است دیده می شود تا حد زیادی در شکل پایین PLF مشوق (1-2 ٪ از درآمد). با توجه به ضروری, طبیعت, قدرت, نسل عملیات ادامه در NTPC گیاهان. سهام زغال سنگ در نیروگاه ها نیز افزایش یافته میان یک سطح شیب دار کردن زغال سنگ در هند تولید و کاهش قدرت تقاضا و در نتیجه کاهش خطرات مربوط به در دسترس بودن سوخت. علاوه بر این NTPC اتحاد کاملی 5.3 GW از گیاهان در FY20 بالاترین تا کنون در واحد مالی.

اخبار مرتبط

در حالی که توسعه یافته سراسر کشور مستند می تواند تاثیر آینده برنامه های تجاری (FY21 ارشاد: ~5GW) ما توجه داشته باشید: حتی اگر فرض کنیم هیچ افزایشی commercialisation NTPC باید ثبت نام 6-7% رشد درآمد در FY21 به عنوان سود اضافه شده اخیر از طریق جریان است. ما در ساخت برخی از تاخیر در اجرای حکم اعدام و در انتظار تجاری از 3.6 GW در FY21. فعلی قیمت سهام نشان میدهد 0.8 x FY21 P/BV است که در یک ~40% تخفیف به آن در دراز مدت به طور متوسط. ما به تکرار ‘خرید’ امتیاز در سهام با قیمت هدف (TP) از Rs 148/به اشتراک بگذارید.

پشت به پایان رسید ماهیت تجاری (1.7 GW بیش فوریه-مارس ’20) به معنی بهره مندی کامل از این خواهد بود که متوجه شدم در FY21. ما توجه داشته باشید که بازیابی کوچک/اتهام ثابت برای این گیاهان بستگی دارد NTPC توانایی به کار گیرند و اعلام در دسترس بودن. خاموش قدرت تقاضا و تولید سطح شیب دار کردن زغال سنگ در هند معادن منجر به افزایش سهام زغال سنگ در نیروگاه. این نشانه خوبی برای NTPC.

به عنوان در هر تعامل ما با NTPC جنبش زغال سنگ از طریق راه آهن یا جاده شده است یک چالش است. این زمان کم و تقاضا سناریو ارائه شده این شرکت با این فرصت را به پشتی خود را از هر گونه زغال سنگ مربوط به عرضه شوک در آینده نزدیک.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de