تحلیلگر گوشه: ققنوس میلز امتیاز ‘خرید’; شرکت منتقل جلو در تمام جبهه ها

Analyst Corner, Phoenix Mills, DCF methodology, Pre leasing momentum, Investmentما انتظار داریم رشد اجاره باقی می ماند قوی در سطح شیب دار تا از پالادیوم چنای و شروع لکنو مرکز.

پیشرفت مداوم ادامه دارد ققنوس میلز در تمام جبهه ها:

(من) رشد مصرف در نمونه کارها از مراکز و باقی مانده را در بالا تک رقمی در سه ماهه جاری;

اخبار مرتبط

(ii) پنج مراکز تحت ساخت و ساز; یکی از این, در لکنو است که با توجه به شروع تجارت از اواسط ماه مارس در حالی که چهار دیگر راه اندازی خواهد شد در طول چهار سال آینده. قبل از لیزینگ حرکت قوی برای این, با حداقل سه نفر در حال حاضر با داشتن قبل از اجاره c40% از فضا; (iii) با c60 درصد از کل بازار منطقه برای نوسازی در FY20-22 شرکت همچنان به دیدن مداوم سربازان ارتش در اجاره ارزش در طول renegotiations ; (iv) این شرکت دارای یک خط لوله جدید از مستاجران که هنوز برای پیدا کردن یک محل در آن مراکز.

سرمایه گذاری مشاهده: ما انتظار داریم بازار شهر مراکز به تدریج راه خود را در امتداد premiumisation منحنی تسهیل تمدید اجاره با توجه بیش از سه سال آینده. ما انتظار داریم رشد اجاره باقی می ماند قوی در سطح شیب دار تا از پالادیوم چنای و شروع لکنو مرکز. این باید درایو تثبیت رشد اجاره 15 درصد بیش از FY20-25e در مقابل 11 درصد در طول FY14-19.

ارزیابی و خطرات: ما با استفاده از یک مجموع از قطعات DCF روش به ارزش جریان های نقدی حاصل از دارایی برای رسیدن به ارزش منصفانه به عنوان Mar’20e. ما پایین تر ما میانگین وزنی هزینه سرمایه به 11 درصد از 11.6% ما به عنوان ترکیب جدید ما هزینه حقوق صاحبان سهام و فرضیات که در نتیجه در یک هدف جدید قیمت تومان 1,110 (زودتر 1,000 تومان).

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im