تحلیلگر گوشه: KEC رتبه بین المللی ‘خرید’ – اصلاح ارائه می دهد فرصت خوبی

KEC خالص بدهی به عنوان Q3FY20 پایان بود در Rs 24 میلیارد (تومان 6.5 میلیارد دلار پایین تر y-o-y و تخت به ترتیب).

ما معتقدیم اخیر قیمت سهام اصلاح ارائه می دهد یک فرصت سرمایه گذاری مناسب به عنوان شرکت نسبتا خوبی قرار داده شده برای مقابله با این زمان به چالش کشیدن محیط زیست است. ما مدادکاری در رشد کمتر از 10 درصد از مدیریت راهنمایی از 15% برای FY21e. ما باید قطع هدف ما متعدد از 13x به 12x FY21e; با وجود این که ما تجدید نظر TP تومان 293 (قبل: تومان 327) ارائه می دهد 31 درصد صعودی از سطح فعلی.

از این رو ما ارتقاء رتبه ما برای خرید از اضافه کردن به عنوان اعتقاد ما (من) سابق عربستان, منا بازار سفارش را نمی خواهد شد بسیار نهفته با توجه به کاهش قیمت های نفت (ii) هیچ تأثیر عمده ای در اجرای پروژه ها با توجه به COVID-19, (iii) نسبتا ذینفع از روپیه استهلاک و کم قیمت کالا و (iv) ذینفع در کاهش شدت رقابتی.

اخبار مرتبط

پایدار اعدام با وجود COVID-19 اختلال: وجود هر گونه توقف کار در هر پروژه و اعدام در جریان است به عنوان در هر برنامه است. وجود دارد برخی از اختلالات جزئی در شرایط تاخیر در بازرسی از محصولات خاص وارد شود با توجه به COVID-19. این انتظار می رود که در محدوده

Rs 2-3 میلیارد و رزرو در FY21e.

انتظار ندارد هر اصلی سقوط به منظور مصرف با توجه به قیمت های نفت خام: در طول قبلی مثال از سقوط در قیمت های نفت سفارش بود و شیرین نهفته در عربستان. در حال حاضر وجود دارد مناقصه به ارزش $1 میلیارد دلار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و سفارش فعالیت سابق عربستان بعید است که نهفته است.

سرمایه در گردش تحت کنترل است: KEC خالص بدهی به عنوان Q3FY20 پایان بود در Rs 24 میلیارد (تومان 6.5 میلیارد دلار پایین تر y-o-y و تخت به ترتیب). مدیریت است که با اعتماد به نفس از کاهش بیشتر از همان در برگشت از بهبود مجموعه از عربستان و پایین تر پشتیبانی از سوی فروشندگان است.

Tailwinds: KEC خواهد بود net ذینفع روپیه استهلاک و کاهش قیمت کالاها است. با توجه به چالش محیط زیست این شرکت شاهد کاهش رقابت در بازارهای خارج از کشور است که می تواند در قیمت گذاری بهتر و سفارش جلد است.

ارتقا برای خرید قانع کننده ارزیابی رشد اهرم: هر چند به طور کلی ماکرو headwinds باقی بماند ما معتقدیم این شرکت به اندازه کافی رشد اهرم برای مقابله با آنها. مقاطعه در COVID-19 بحران ما را کاهش می دهد به 12x از 13x FY21e. با وجود آن که زمان ارزیابی 9x FY21e جذاب هستند.

ICICI اوراق بهادار

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>