تحلیلگر گوشه: Infosys امتیاز ‘خرید’, ارزش منصفانه در 680 تومان

Infosys stock now trades at 14X FY21E and 12.6X FY22E earnings, attractive in our view. Infosys سهام در حال حاضر معاملات در 14X FY21E و 12.6 X FY22E درآمد جذاب به نظر ما.

ما قطع FY21-22E درآمد توسط 5-7 ٪ و EPS توسط 10-11 ٪ به عنوان ما ساخت تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر جهانی است. ما پیش بینی درآمد کاهش 0.9% در FY21E و انتظار داریم حاشیه کسر به کاهش به 20.6 درصد.ما انتظار داریم عادی از رشد در FY22E. پست 32 درصد اصلاح قیمت سهام Infosys معاملات در تغار متعدد. ارتقا برای ‘خرید’ از ‘اضافه کردن’ در – جذاب ارزیابی; ما ارزش Infosys در نرمال چند 16X FY22E درآمد و در نتیجه ارزش منصفانه از 680 تومان (Rs 810 قبل از آن) و کیف پول سهم سود و تعالی در اجرای اطمینان حاصل شود که آن باقی می ماند در بالای صدک رشد.

ما قطع برآورد ما اخیرا با توجه به گسترش Covid-19 در آسیا و نشانه های اولیه در اروپا و آمریکا. Covid-19 گسترش نمایی افزایش یافته است که منجر به مستندات و رکود فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها است. به عنوان یک نتیجه ما ایجاد تغییرات زیر است.

اخبار مرتبط

رشد درآمد برای رهبران صنعت (TCS و Infosys) شامل دو مولفه – های جهانی آن را صرف رشد – ما انتظار داریم که این قرارداد به شدت در CY2020 سهم بازار و سود تعریف شده به عنوان رشد بالای جهانی آن را صرف. Infosys رشد کرده 4-6% امتیاز بالاتر از جهانی آن را صرف. Infosys’ گسترده خدمات مجموعه روابط مشتری تحویل تعالی و بهبود دیجیتال قابلیت اطمینان خواهد داد ادامه روند در FY21E.

مستندات پتانسیل کاهش در هزینه های اختیاری تاثیر بر تحرک کارکنان و سقوط از سفر را تحت تاثیر تقاضا است. ما انتظار داریم flattish درآمد y-o-y در ماه ژوئن سال 2020 سه ماهه تیز کاهش 9.5% c/c رشد درآمد گزارش شده توسط Infosys در دسامبر 2019 سه ماهه.

ما قطع FY21E حاشیه کسر به 20.6 درصد (22% قبل از آن) با وجود تجدید نظر در روپیه/نرخ دلار به 73.8 از 72.5. قیمت گذاری فشار و اختلال در منابع تحرک و پایین تر استفاده خواهد شد به حساب عمده ای از فشار است. اتوماسیون دریایی تغییر حجم کار پایین متغیر جبران خسارت و هزینه های سفر می تواند تا حدودی جذب فشار است.

Infosys سهام در حال حاضر معاملات در 14X FY21E و 12.6 X FY22E درآمد جذاب به نظر ما. Infosys در حال حاضر معاملات در نزدیک به طریق های متعدد در تغار درآمد با سود سهام عملکرد از 5 درصد است. ما ارزش این شرکت در normalised متعدد از 16X FY22E درآمد منجر به ارزش منصفانه از 680 تومان. این چندگانه مبتنی بر رشد از 7 درصد به مدت هفت سال پس از 4 درصد رشد به ابد تنزیل سود با استفاده از کو از 11 درصد است. Infosys در نظر ما خواهد بود در بالا چارک از نرخ رشد و در ادامه برای به دست آوردن سهم بازار برای چند سال آینده. خطر کلیدی – تمدید مستندات و دراز رکود است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>