این شرکت در گزارش VNB حاشیه 25.9% تا 130 bps y-o-y اما پایین 70 واحد q-o-q.

HDFC Life گزارش صرف 1% y-o-y رشد در NBP در Q4FY20. سهم بازار این بهبود 170 bps به 14.2 درصد در FY20 (فردی WRP اساس) آن را به عنوان عملکرد بهتری نسبت به گسترده تر صنعت; تحت فشار در حال رشد در ULIP بخش با توجه به مستند و نسبتا ضعیف سهام احساسات.

جدا از حاشیه تغییر از عدم پر به پر و سالیانه محصولات کسب و کار مخلوط باقی مانده است نسبتا پایدار q-o-q. این شرکت در گزارش VNB حاشیه 25.9% تا 130 bps y-o-y اما پایین 70 واحد q-o-q. تداوم نسبت پایدار باقی مانده با اندکی بهبود در چند سطل q-o-q. اما حفظ این نسبت را مطرح چالش قابل توجهی به خصوص در ULIP بخش انتظار می رود با تشدید بازار سرمایه بی تفاوتی در میان مشتریان است. شرکت افشای Milliman گزارش غیر همتراز محصولات صرفه جویی ایجاد تدریجی اعتماد به نفس در خطر نرخ بهره. ما هدف های متعدد از 3.5 x FY22E P/EV همچنان ادامه دارد شامل 10% حق بیمه برای ارزش ذاتی ایجاد فرصت های دستگیر نشده توسط HDFC Life فعلی هسته.

اخبار مرتبط

حفظ نگه دارید با یک TP تومان 470.

به منظور پرداخت بدهی سرمایه بود که خدشه دار 10% با توجه به نامساعد بازار سهام حرکت بدون سود سهام اعلام شد برای FY20. یک فعال کردن قطعنامه به افزایش 600 تومان کرور روپیه از ردیف دوم سرمایه تایید شده است برای اطمینان از سرمایه است نه محدود عامل به رشد به خصوص در حفاظت خالص که در آن تقاضا باید انتخاب کنید تا به عنوان کیف پول ناچار به اشتراک گذاری آهنگ های جدید خود را در ذهن به اشتراک گذاری’ با توجه به همه گیر رانده طرز فکر تنظیم مجدد. عامل پیش فرض را تبدیل به سخت تر به عنوان کوتاه مدت فشار بر ULIP تداوم می سازد.

یک Covid-19 رزرو تومان 40 کرور ایجاد شده برای مقابله با افزایش مرگ و میر. با وجود ترکیب همه این عوارض جانبی و تاثیر DDT تغییرات گزارش شده ROEV از 18.1 درصد برای FY20 چشمگیر است. در این معاملات سهام در 4.3 FY21E P/EV تا کنون گران ترین بازیکن در بیمه های زندگی در فضا با تشکر بسیار بالاتر حاشیه و رشد در مقایسه با رقابت همراه با یک نام تجاری قوی در بازی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de