تحلیلگر گوشه: GMR مادون توصیه ‘خرید’ با SoTP مبتنی بر FV تومان 30

gmmr, gmmr infraترکیبی از کسب و کار بازسازی و فرودگاه سهام کسب درآمد را کاهش بدهی های شرکت های بزرگ از GMRI (تثبیت) به 1,500 تومان کرور روپیه در مقابل 11,000 تومان کرور.

ما موضع مثبت در GMR زیرساخت های بانک ها در سه پدیده: (1) رشد مسافرت هوایی (2) رشد صرف در فرودگاه و (3) خصوصی سازی فرودگاه ها. تحولات اخیر به نفع کاهش شدید بدهی های شرکت های بزرگ و demerger از GMRI فرودگاه کسب و کار. ما شروع پوشش با یک SoTP مبتنی بر ارزش منصفانه `30 و انتظار می رود بنیاد سینمایی فارابی نسل بعد از FY22. خطرات شامل تغییرات در فرودگاه کسب درآمد مقابله ساختار پایین کلاه معاف الکل خرید و منفی aero تعرفه در فرودگاه دهلی نو. توصیه ‘خرید’.

ما SoTP شامل GMR فرودگاه در Rs 25.2, GMR انرژی در Rs 2.3 و زمین در سرمایه گذاری ویژه مناطق در Rs 1.6. ما ارزش GMR فرودگاه در 34,000 تومان کرور روپیه در یک سال به جلو اساس یا ~13 درصد حق بیمه به انتهای فوقانی ارزیابی طیف وسیعی از مقابله با Groupe ADP. این اختلاف ممکن است ناشی از محدود قدرت چانه زنی با GMRI به دلیل رو به رشد بدهی های شرکت های بزرگ و بالاتر از نرخ تنزیل در میان به صورت ناشناخته نظارتی ضرورت. ما DCF-فرودگاه بر اساس ارزیابی فرض 9 درصد decadal مسافر CAGR, 13% CAGR در غیر aero درآمد و 13-13.5% کو. ضمنی حاوی FY21E EV/Ebitda ~13X برای کلید فرودگاه های داخلی در مقابل 11-18 × محدوده جهانی همسالان.

اخبار مرتبط

ترکیبی از کسب و کار بازسازی و فرودگاه سهام کسب درآمد را کاهش بدهی های شرکت های بزرگ از GMRI (تثبیت) به 1,500 تومان کرور روپیه در مقابل 11,000 تومان کرور. فروش Kamalanga گیاه را نفی رنج بردهاند بدهی شرکت های بزرگ در GMR انرژی است. این همراه با محدود شناخته شده متغیرهای نظارتی قطعیت را GMRI حفاظت شده بازی در رشد مسافرت هوایی. ما نیز در ذهن مجسم GMRI شرکت در خصوصی سازی فرصت در فرودگاه در هند و در سطح جهانی در همکاری با Groupe ADP. کسب درآمد از سهام در فرودگاه کسب و کار را نیز هموار کردن راه برای یک demerger از فرودگاه های کسب و کار.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>