تحلیلگر گوشه: Fortis بهداشت و درمان رتبه ‘خرید’; سالم عملکرد در سه ماهه

fortis, fortus healthcareشرکت نشان داده است سازگار عملیاتی بهبود در شرایط اشغال و ARPOB در بیمارستان ها با حاشیه Ebitda گسترش در بیمارستان ها و همچنین تشخیص رهبری هزینه عقلانی و اهرم عملیاتی

مدیریت جدید تلاش هستند تحمل میوه; ‘خرید’ با حفظ TP تومان 182

Fortis بهداشت و درمان (FS) گزارش سالم Q3FY20 عملکرد البته حاشیه پایین تر از ما تخمین می زند. درآمد رشد 6.0% y-o-y به تومان 11.7 میلیارد دلار
(I-Sec: Rs 12.0 bn) با بيمارستان رشد 7.3% در حالی که SRL (تشخیص) رشد متوسط 2.7%. عملیاتی معیارهای همچنان به بهبود به عنوان بیمارستان و SRL (تشخیص) حاشیه رشد 160bps و 90bps y-o-y بود. تنظیم حاشیه Ebitda بهبود 1000bps y-o-y به 13.4%.

اخبار مرتبط

شرکت نشان داده است سازگار عملیاتی بهبود در شرایط اشغال و ARPOB در بیمارستان ها با حاشیه Ebitda گسترش در بیمارستان ها و همچنین تشخیص رهبری هزینه عقلانی و اهرم عملیاتی. ما معتقدیم که این حاشیه پایدار و رشد درآمد را بهبود بخشد به تدریج با ظرفیت علاوه بر. حفظ خرید.

ARPOB درایوهای رشد درآمد: در فصلی ضعیف سه ماهه شرکت موفق به حفظ سطح اشغال در بیمارستان آن بخش و دستیابی به 7.3 درصد رشد در ARPOB. مدیریت و هدایت کرده است به صورت تدریجی ظرفیت علاوه بر. این کمک خواهد کرد که بهبود رشد نرخ و ما انتظار >12% (در خط با همسالان) رشد درآمد حاصل از FY21 به بعد. درآمد حاصل از تشخیص کسب و کار (SRL) رشد متوسط 2.7% y-o-y با آهسته به سطح شیب دار تا در B2C بخش با توجه به ضعیف فصلی و قرارداد انقضا در B2B بخش. ما انتظار داریم رشد در SRL انتخاب کنید تا از FY21e به بعد.

چشم انداز: مدیریت جدید شده است با تمرکز بر تثبیت عملیات و هزینه عقلانی که تحمل میوه بیش از شش ماه گذشته. ما انتظار بهبود کسب و کار به ادامه و برآورد درآمد, Ebitda و پت CAGRs در 10.4%, 65.3% و 40.7 درصد بیش از FY19-FY22e. ما انتظار داریم که 1200 بیت بر ثانیه بهبود در حاشیه Ebitda (به استثنای BT هزینه). عالی دادگاه باز ارائه (در Rs 170/به اشتراک گذاری) توسط IHH به تعویق افتاده است به 16 ماه مارس سال 2020 است.

ارزیابی و خطرات: ما حاشیه تجدید نظر در برآورد ما برای منعکس کردن زمان سه ماهه. حفظ خرید و ارزش سهام در 182 تومان/سهم بر اساس EV/Ebitda از 16x بیمارستان کسب و کار و 20x SRL on Sep’21e. خطراتی هستند: ادامه نگرانی های نظارتی و تاخیر در حاشیه بازیابی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>