تحلیلگر گوشه: ‘اضافه کردن’ در AU کوچک سرمایه گذاری بانک; TP در 1,330 تومان

Analyst Corner, AU Small Finance Bank, AuM growth, WhatsApp account opening, digital platform, SFB strategyآن باقی مانده است با تمرکز بر قدرت هسته ای آن و فلسفه چسبیده به دارایی های امن’ به عنوان منعکس شده در به اشتراک گذاری از وام های امن (بالاترین در میان همسالان) در آن وام کتاب.

AU کوچک سرمایه گذاری بانک (AU) در آن یازده محله به عنوان SFB است به نمایش گذاشته و اجرای عالی در اکثر معیارهای کسب و کار. این شامل تنوع دارایی مخلوط سازگار با رونمایی از محصولات جدید; اجرای یک قوی پلت فرم های دیجیتال با بسیاری از اولین-در-صنعت و بهترین در کلاس بانکی طرح های مانند WhatsApp, افتتاح حساب حداقل کاغذ بازی بدون سپرده و یا خروج ورقه شعبه منکر افتتاح حساب ، اوایل verticalisation از کسب و کار با توجه به سرعت ترازنامه گسترش; کنترل بیش از هزینه های عملیاتی حتی در طول مرحله گذار (FY17-19) و برتر دارایی کیفیت به خصوص در این زمان به چالش کشیدن محیط بدون افت شتاب رشد. AU صنعت پیشرو اوم رشد (37% y-o-y) در Q3FY20 و بکر کیفیت دارایی ها در میان ماکرو headwinds, vindicates مدیریت اعدام قابلیت ها و بانک انعطاف پذیر مدل کسب و کار. ما ارتقاء به ‘اضافه کردن’ (قبل از آن ‘hold’) با یک تجدید نظر TP تومان 1,330 (زودتر 980 تومان) به عنوان ما را افزایش می دهد هدف ما متعدد به 6.5 x به منعکس کننده مدیریت عالی اجرای SFB استراتژی است.

AU باقی مانده است در خط مقدم در موقع راه اندازی از محصولات با بهترین در کلاس بهره وری. در 11 محله های سفر به عنوان یک SFB, AU, کلید تفاوت بوده و محصول آن نوآوری است. آن را اضافه کرده است محصولات متعدد در خرده فروشی بیش از گذشته 2.5 سال است. آن باقی مانده است با تمرکز بر قدرت هسته ای آن و فلسفه چسبیده به دارایی های امن’ به عنوان منعکس شده در به اشتراک گذاری از وام های امن (بالاترین در میان همسالان) در آن وام کتاب. در حالی که او باقی مانده است رهبر در عرضه محصول خود بهره وری نیز باقی مانده است بهترین در کلاس با خرده فروشی دارایی های هر شاخه در 310 تومان منگنز در مقابل ~Rs 210 منگنز برای Equitas/ Ujjivan. با توجه AU معنی دار مسئولیت مشتری پایه 2500 در هر شعبه vs ~1,325/1,250 برای Equitas/Ujjivan و موقع اجرای خرده فروشی دارایی محصولات ما احساس می کنیم آن قادر خواهد بود به افزایش محصول در هر مشتری در زمان آمده است.

اخبار مرتبط

برتر خرده فروشی مسئولیت حق رای دادن ساخته شده توسط ‘ساده بانکی’ به عنوان منعکس شده در ~45bps کاهش هزینه ها از بودجه در مقابل همسالان. راه اندازی ‘AU رویال’ است بیشتر تقویت AU موقعیت در مترو. یک تفاوت کلیدی از AU SFB توانایی خود را به فکر می کنم فراتر از بانکداری سنتی و ساخت مشتری پسند فرآیندهای مانند واتساپ افتتاح حساب حداقل کاغذ بازی بدون سپرده ورقه یا خروج ورقه شعبه منکر افتتاح حساب و غیره. این کمک کرده است AU ساخت یکی از بهترین خرده فروشی مسئولیت franchises در مقابل دیگر SFBs.

قابل توجه AU هزینه بودجه در 7.6% توسط~40/50bps پایین تر از Equitas/Ujjivan را که تایید ما اعتماد به نفس در او توانایی جذب مشتریان از طریق آن رویکرد متفاوت به بانکی. همچنین, آن را به تازگی راه اندازی ‘AU رویال’, گل سرسبد آن شیوه زندگی حق بیمه برنامه به هدف UHNIs که ما این باور را بیشتر تقویت AU جایگاه زن در مترو/شهری بازار.

آینده آماده است. با وجود اینکه نسبتا جوان سازمان از KMB/IIB انتخاب عامل بهره وری و معیارهای AU بهتر از همسالان. از همه مهمتر حتی با هزینه های بالاتر و پایین تر کسا, AU, سودآوری بالاترین است که در مقایسه با بخش خصوصی بانک ها. بالاتر حاشیه و هزینه درآمد همراه با نسبتا پایین تر اعتبار هزینه شده است برای کمک AU تولید بهترین در کلاس بازگشت نسبت. زمانی که ما در هند وام کسب و کار از جمله NBFCs بانک HFCs و غیره اشخاص wh باید حفظ شود دانه دانه بودن و باقی مانده متمرکز بر کیفیت دارایی ها باید عملکرد بهتری نسبت به گسترده تر در صنعت از نظر سودآوری است. در حالی که “گرانول” یک کلید برای موفقیت تعداد بسیار کمی از اشخاص را با موفقیت ساخته شده است از جمله حق رای دادن در گذشته بوده است. او به وضوح و خارج از غرفه به عنوان پس از آن بازرسی آن همواره باقی مانده متمرکز در ساختمان “گرانول” کسب و کار. ما چند خروج از 6.5 x بازتاب پایداری صنعت پیشرو رشد در میان ماکرو headwinds بکر دارایی های کیفیت, اجرای موفق SFB استراتژی و مهمتر از آمادگی برای تبدیل شدن به یک بانک جهانی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im