حاشیه EBITDA بهبود رانده شد کاهش هزینه های unallocable

CY2020 خواهد بود یک سال است که آزمون توانایی یک چالاک ABB به رشد سهم در بازار ارائه انتخاب جیب رشد. چالش به رشد خط پایین خواهد آمد از مشتاق رقابت محدود به منظور انباشت داشتن بخشی از کم حاشیه میراث پروژه ها و برخی از پتانسیل اختلال در زنجیره تامین با توجه به demerger از قدرت کسب و کار. ما برای ساخت در دست در 4QCY19 نتایج و برش برآورد 14% و پایین تر از ارزش منصفانه 8% به تومان 900 رول به جلو به مارس 2022E.
CY2019 شد و یک سال خوب برای ABB با 9/16% y-o-y رشد در درآمد/EBITDA.

حاشیه EBITDA بهبود رانده شد کاهش unallocable هزینه و می شده اند بیشتر اگر نه برای کاهش حاشیه های اتوماسیون صنعتی در بخش 2H. استاتیک استهلاک اضافه شده به رشد در EBITDA به عملکرد 29% y-o-y رشد در PBT. پایگاه منظور جریان بودند تا سالم 9% هر چند محدود کوانتومی از سفارشات رزرو شده منجر به متوسط سالانه کاهش و به منظور جمع شدن.

اخبار مرتبط

4QCY19 عملکرد بسیار زیر ما و اجماع تخمین می زند که آن را به حساب (1) تغییر در سیاست های مربوط به رزرو آماری دستاوردهای کارکنان و هزینه (در حال حاضر به طور مساوی بر تمام محله از CY2019), (2) تغییر در تشخیص درآمد سیاست (در حال حاضر بیشتر به طور مساوی در سراسر چهارم از CY2019) و (3) تا fronting از پیش بینی سرریز هزینه در انتخاب پروژه های میراث در اتوماسیون صنعتی بخش.

به طور کلی ABB نظر بازار داخلی به اندازه کافی بزرگ برای ارائه فرصت به رشد بازار سهم با انتخاب جیب که در آن چنین سهم بازار افزایش قابل توجهی می تواند. همچنین مشترک خوش حساب افزایش ظرفیت استفاده در سیمان و O&G بخش شتاب رشد دیده می شود در دیگر انتخاب بخش زیرساخت ها (مسکن و راه آهن و انرژی های تجدید پذیر, فرودگاه, مترو). آن را نیز به اشتراک گذاشته خوشبینی در آن digitisation ارائه به دست آوردن ارتباط بر اساس معنی دار مزایای که مشتریان خود را می شود از همان. در صادرات مدیریت ذهن مجسم است شتاب در رشد بیش از کوتاه مدت و به دنبال هدف ثبات سودآوری و سپس رشد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im