رئیس جمهور تهمت اولیه کاخ سفید مشخص شد رقابت مراکز قدرت: ژنرال مانند مایکل فلین; ضد استقرار رادیکال به رهبری استیو Bannon; خواه apparatchiks از جمله Reince Priebus و شان اسپایسر; کارکنان از سازمان نسبت ناروا; و یک هسته از اعضای خانواده.

سه سال بعد از بازگشت از امید هیکس نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است دولت او مانند او فرار کسب و کار خود پاداش دیرین وفاداران با موقعیت های کلیدی در قلب امپراتوری خود را.

اگر هر چیزی تجربه خود را با رابرت مولر تحقیق و تفحص و استیضاح دادگاه تقویت شده که گرایش طبیعی به عنوان او می سازد یک تیم به پیروزی گشتند.

“او را تحمل آنچه که او احساس می شد چندین تلاش برای تسلیحاتی دولت در برابر او پس از این افرادی که شما می دانید و اعتماد تبدیل شدن به بسیار ارزشمند” گفت: سابق کاخ سفید رسمی.

“من فکر می کنم او واقعا در وضعیتی وخیم از این تجارب و می خواهد مردم در اطراف او است که او احساس می کند که او می توانید بر روی تعداد.”

آن است که گریه به دور از روزهای اولیه زمانی که دولت مشخص شده بود و کشتار جنگ. جناح های مختلف dizzied هر یک از دیگر توسط سرحد سران بیش از رقابت قصد دارد برای مقابله با مهاجرت چگونه به جای Obamacare و اینکه آیا برای دخالت در سوریه است.

ژنرال فلین از, که به طول انجامید کمتر از یک ماه به مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر و رئیس ستاد جان کلی, بودند, اغلب عنوان کرد رشد یو پی اس در اتاق قادر به خود را تجربه جهانی به خرس در بحث. سپس آنها سرنگون یکی یکی.

Priebus و اسپایسر که تا به حال هر دو وارد, از کمیته ملی حزب جمهوری خواه و چپ پس از شش آشفته ماه.

آنها به دنبال یک ماه بعد توسط Bannon. خروج خود را به عنوان یک پیروزی برای کلی تازگی نصب شده به عنوان رئیس کارکنان به عنوان بخشی از تلاش برای تحمیل نظم در یک متمرد West Wing قبل از او به نوبه خود کاهش یافت و از نفع است.

از طریق آن همه تهمت به دختر, Ivanka Trump و شوهرش جارد کوشنر رشد در نفوذ در حال گسترش پرتفوی خود را شامل برخی از رئيس جمهور را امضا مسائل مانند مهاجرت و صلح شرق میانه.

در ضمن امثال دن Scavino که پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود در سال 2015 راه اندازی از مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف Westchester نشان می دهد که چگونه رئیس جمهور ارزش حضور افرادی که حمایت خود را بعید است که شیب در قدرت است. امروز Scavino است که کاخ سفید و مدیر رسانه های اجتماعی با یک دفتر در خارج از دفتر بیضی در یک دولت که در آن به عنوان در هر مجاورت قدرت است.

هیکس دیگری بود اوایل مبارزات انتخاباتی استخدام ورود از Ivanka Trump لباس خط و افزایش برای تبدیل شدن به مدیر ارتباطات کاخ سفید قبل از ترک در اوایل سال 2018 است. به مدت سه سال او به کمک شکل مغلوب ساختن پیشی جستن پیام و ارتباط نزدیک به معنای بسیاری از خودی بازدید خود را به عنوان چیزی از یک جانشین پدر.

زمانی که او در سمت چپ در سال 2018 پس از مکیده شدن به مولر را در روسیه بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است او را بازگشت. “من را از دست داشتن او در کنار من اما زمانی که او به من نزدیک می کنند به دنبال فرصت های دیگر من کاملا درک” او گفت:. “من مطمئن هستم که ما دوباره با هم کار کنند در آینده است.”

بازگشت او می آید در مدت کوتاهی پس از rehire جان McEntee رئیس جمهور سابق بدن انسان که پیوست تهمت مبارزات انتخاباتی در سال 2015 به عنوان یک داوطلب است. او در سمت چپ تهمت مدار سه سال بعد در میان گزارش هایی که مکرر خود را قمار به معنای او نمی تواند لازم امنیتی ترخیص کالا از گمرک برای نقش خود به عنوان دستیار شخصی.

او را برمی گرداند به اجرای انتخابات ریاست جمهوری پرسنل دفتر و یا PPO نقش بسیار مهمی در مدیریت است که اغلب تلاش برای پر کردن جای خالی.

مقامات گفت: بیشتر نیروی انسانی تغییرات ممکن است در آینده در هفته پیش رو است.

قرار ملاقات تحسین شد توسط Jason Miller سابق ارتباطات مشاور کمپین 2016. “realDonaldTrump سزاوار به دولت کارکنان توسط افرادی که در حمایت از سیاست های او در مبارزات انتخاباتی و انتخاب شد به تصویب” او هنوز توییتی.

برخی از دستیاران سابق تعجب می کنم که آیا وفاداری بود بهترین راه برای انتخاب کارکنان.

“مشکل با آن این است که افرادی که ملاقات که آزمون را با او در برخی موارد اساسا بی حد و حصر برای این کار از کمک به اجرای یک کشور گفت:” یک مقام سابق.

“برای مثال چرا کسی با هیچ سیاسی یا مدیریت تجربه خوبی تاسیس قمار مشکل برای اجرا PPO? PPO وجود دارد به علف هرز از مردم می خواهم که از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im