تجزیه و تحلیل: برنی ساندرز به سرعت در سفرهای بیش از سیاست خارجی به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده

تی شرتکلاه سریع بود.

در عرض 24 ساعت از بودن تاج 2020 جبهه دموکراتیک-دونده بعد از فوق العاده برنده شدن در نوادا قفقاز دیابت برنی ساندرز است که مصرف گرما بر سیاست خارجی انداز با توجه به دو لحاظ سیاسی حساس روابط: کوبا و اسرائیل است.

سریع ضربه به عقب است فقط یک طعم و مزه از چیزهایی که می آیند در برابر سناتور ورمونت اگر او ضبط نامزدی حزب دموکرات در آینده مقدماتی شروع با کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه پس از آن کشت از مسابقات در مارس 3, سه شنبه.

رئیس جمهور تهمت انتخاباتی است که بدون شک پیگیری ساندرز سیاست خارجی نظرات و آماده است برای استقرار آنها در یک انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که تعدادی از حرکت مطلوب به اسرائیل از جمله حرکت سفارت ایالات متحده به بیت المقدس و کشور ارقام به یک موضوع مهم در انتخابات تلاش کنند. در کوبا مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه آوریل هشدار داد این کشور جزیره ای را یک “کامل و کامل تحریم” و سطح بالا از تحریم اگر نتواند به توقف عملیات نظامی در ونزوئلا.

ساندرز 78 در 60 دقیقه مصاحبه پخش پنج شنبه, ستایش عناصر رژیم کمونیستی تحمیل شده به کوبا اواخر قدرتمند فیدل کاسترو پس از به دست گرفتن قدرت در سال 1959 و تداوم به این روز توسط برادر کوچکترش رائول کاسترو.

“ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا, اما آن را ناعادلانه می گویند همه چیز بد است. هنگامی که کاسترو به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال در برنامه های سواد آموزی,” او گفت:.

در نظر است در راستای سیاست خارجی دیدگاه های بیان شده توسط ساندرز طی چهار دهه گذشته. شهردار برلینگتون ورمونت از 1981-89 او پس از بازدید خود شهری چالش ها به عنوان قابل مقایسه با آن مواجه مارکسیستی نیکاراگوئه دولت است.

کوبا شده است یک مسئله موجب ناراحتی ریاست جمهوری در سیاست است. پرجمعیت کوبا تبعید جامعه در جنوب فلوریدا و فرزندان خود را گرفته اند نمایش کم نور بهبود روابط تلاش دولت این جزیره. و در نیوجرسی ضد کوبا تمایلات اجرا می شود قوی با تعداد قابل توجهی از این جزیره ساکنان سابق حل و فصل وجود دارد. سناتور. رابرت منندز از نیوجرسی نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا است پر سر و صدا منتقد رژیم کاسترو.

“خداحافظی به فلوریدا. و آماده به صرف پول در نیوجرسی. اگر او نامزد ایم” روری کوپر ارشد سابق خانه جمهوریخواه رهبری مشاور در حال حاضر با بنفش استراتژی.

و خاخام دیوید Wolpe از سینا معبد در لس آنجلس گفت: ساندرز کوبا اظهارات شمرد بیش از رژیم کاسترو را ترور از جمله آن درمان زندانیان سیاسی.

“هر دیکتاتور خوب انجام داده است همه چیز. من مطمئن هستم که هزاران نفر از زندانیان سیاسی و اعدام رقبای شد سپاسگزار برای سربازان ارتش در سواد” Wolpe توییتی.

ساندرز کوبا سخنان پخش ساعت پس از او کاهش یافته است به حضور سالانه کنوانسیون در واشنگتن از آمریکا و اسرائیل عمومی کمیته امور که باعث قوی و پایدار روابط بین ایالات متحده و اسرائیل است.

“مردم اسرائیل حق دارند برای زندگی در صلح و امنیت است. بنابراین مردم فلسطین. من باقی می ماند در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی. به همین دلیل من نمی خواهد حضور خود را در کنفرانس” ساندرز توییتی. “به عنوان رئیس جمهور من را حمایت حقوق هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی و انجام همه چیز ممکن است برای آوردن صلح و امنیت به منطقه است.”

ساندرز که خواهد بود که برای اولین بار یهودی رئیس جمهور است دیرین منتقد اسرائیل است. در سال 2016 او شدید بیش از حد تعدادی از ساکنان غزه کشته در اسرائیل جنگ دفاعی پس از فروند راکت از نوار ساحلی ارضی ،

“من با حضور AIPAC بیش از ده بار. هر بار که حقوق فلسطینی بوده و مردم کف زدند. وجود دارد طیف وسیعی از دیدگاه های ارائه شده در سمت چپ و راست و مرکز. این اخراج بی اساس است و نالایق ایم” خاخام Wolpe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>