مشاهده co-میزبان آنا ناوارو پاره به رئیس جمهور تهمت و پس از فرمانده کل قوا سوال بهداشت ، میت رامنی ایمان به دلیل یوتا جمهوریخواه رای به حذف او را از دفتر.

“من فکر کردم دیروز کاملا درست کردن ریل” ناوارو روز جمعه گفت در ABC نشان می دهد. “او آغاز شد و با این دعا صبحانه نماز صبحانه که در آن او در مورد صحت میت رامنی ایمان است. در حال حاضر گوش دادن: اگر شما فریب خورده خود زن با یک پلیبوی اسم حیوان دست اموز و فریب خورده در پلیبوی اسم حیوان دست اموز با پستان های واقعا شما هیچ پا برای ایستادن روی به سوال میت رامنی ایمان است.”

یک مدل آلمانی ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار تا به حال یک برخورد جنسی با یک Playboy playmate در حالی که خود آن نامزد مارلا افرای باردار بود. این همبازی باربارا مور بعد از حمایت این ادعا گفت: او می خواهم به یک امر با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 1993. زنان دیگر از جمله ستاره فیلم Stormy Daniels را متهم به تهمت از سوء رفتار جنسی و درگیر شدن در امور است. او اعلام شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان محجبه عکس در Romey و همچنین مجلس نانسی پلوسی در دوشنبه ملی نماز و صبحانه در هتل هیلتون واشنگتن فقط یک روز پس از تبرئه از هر دو مقاله علیه او در مجلس سنا.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از رامنی خود را ذکر کرده و ایمان در یک سخنرانی او در مجلس سنا در مورد اینکه چرا او رای گیری در حمایت از سوء استفاده از قدرت به اتهام علیه رئیس جمهور.

تهمت تبرئه شد پنج شنبه از دو اوکراین-مقالات مرتبط از استیضاح او مواجه شده است. رامنی شد اولین سناتور ایالات متحده برای رای دادن در حمایت از از بین بردن یک رئیس جمهور از حزب خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im