وجدان اجتماعی است که همیشه معمولا اذعان ویژگی دانشگاهی اقتصاددان. اما هشتاد ساله MA Oommen یکی از تاثیرگذارترین اقتصاددانان توسعه در هند امروز لذت بخش است ،

Oommen است رسالت خود را به جامعه دانشگاهی با نوشتن exhaustively در انتقادی موضوعات مهم از دموکراسی و توسعه و تمرکز زدایی. او را صرف بیشتر از 30 سالی که از تدریس در کرالا شکل گیری تفکر یک نسل از اقتصاددانان پیشرو مربیان و بوروکرات های بالا.

کرالا FM منتشر Ormappadikal

انتشار زندگینامه خود Ormappadikal (خاطراتی) در اینجا دیگر روز فرصتی برای سپاه از دانش آموزان و تحسین به پرداخت ادای احترامات خود را به برجسته بورس و چشم انداز. کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق منتشر شد این کتاب با توزیع بیش از یک کپی به Malayalam نویسنده پل زکریا معرفی آن به عنوان یک خواندن اجباری برای آموزش جامعه در کرالا است.

تابع بود به میزبانی اقتصادی فکر می کنم تانک Gulati موسسه مالی و مالیات تریواندروم.

Oommen پیاده روی پایین خط حافظه طراحی داستان از کرالا تحول اجتماعی در این زندگینامه منتشر شده توسط DC کتاب. با شروع جلسه خود را با مشهور مصلح اجتماعی Ayyankali, Oommen می رود ماهرانه توسعه آزادی-قابلیت رویکرد Amartya بهداشت ،

از طریق بی حد و حصر حکایتی قصه در این کتاب نویسنده خود را باعث می شود یک نوع خدا از بسیاری از چیزهای کوچک. این فصل در زمین اصلاحات جزئیات ربودن قوانین با منافع در حالی که دو فصل در حکومتداری محلی تأیید نویسنده سهم به institutionalisation دموکراسی محلی در دولت است.

‘زیبا ادبی قطعه’

اذعان کرد به عنوان یک معلم اختصاص داده شده توسط یک نسل از دانش آموزان برجسته در این دولت و خارج خود را اختصاص داده شده به مبارزه بازجویی از مبانی معرفت شناختی از نظم و انضباط و طرح های خود را برای اصلاح دوره های کارشناسی ارشد در اقتصاد به خوبی روایت در چندین فصل از زندگینامه.

معرفی ترم سیستم کتاب ورزش برای همه افراد مورد مطالعه, پروژه کار, دانشجو, ارزیابی و غيره در 1970s در دکتر جان Matthai مرکز جایی که او اولین استاد شایستگی توجه خاص. ارزیابی او از مارکس ارتباط در جهان معاصر است علمی ،

در حالی که شاعر Satchidanandan خلاصه خود را استادانه درست شده مقدمه نتیجه: ‘های و خودخواهی ریشه رفاه; اندازه گیری توسعه است آزادی’ پل زکریا خواستار آن یک قطعه ادبی را قادر می سازد که خواننده را به انجام یک درون گرایی عمیق به خود زندگی است.

Oommen تا به حال نانامی به بازی در این موسسه برای مطالعه توسعه اقتصادی در ناپل ایتالیا و در رشد اقتصادی مرکز دانشگاه ییل. او موفق به دریافت Rockfeller بنیاد دکترا جایزه در سال 1968 و ارشد Fullbright Scholarship در سال 1974-75.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de