Joe بایدن و برنی ساندرز پیمایش بی دست و پا بیماری همه گیر کوروناویروس آب و هوا در ویسکانسین سه شنبه اولیه با نامزدی اولین مسابقه پس از متحده در سراسر کشور برقرار پناهگاه در محل سفارشات.

رسمی نتایج اولیه شناخته نمی شود تا مارس 13 با توجه به ایالات متحده دادگاه منطقه حاکم است که گفت: کارمندان نمی تواند گزارش نتایج تا مهلت برای رای غیابی برای دریافت شود اما این مسابقه بعید است به تغییر مسیر دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری. بایدن که به احتمال زیاد به نفع دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و نماینده رهبری بیش از 300 رهبری ساندرز با 28 امتیاز در مارکت دانشگاه های نظرسنجی ها از احتمال ویسکانسین دموکراتیک رای دهندگان در پایان ماه.

ویسکانسین حرکت به برگزاری اولیه با وجود coronavirus بحران قرار داده و معاون رئیس جمهور سابق و سناتور ورمونت در یک موقعیت عجیب و غریب. بیش از ده ایالت دیگر به تعویق افتاد اولیه خود را در انتخابات با توجه به همه گیر و آخرین دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی مسابقات شد سه هفته پیش.

هفته گذشته ساندرز به نام ویسکانسین برای به تاخیر انداختن آن انتخابات هشدار داد که داشتن رای دهندگان در صف انتظار و ارتباط برقرار کردن با نظرسنجی از کارگران که تا حد زیادی بیش از 60 سال را بی ارزش قرار داده و بهداشت عمومی در خطر است. اما بایدن کاهش یافته است به انجام این کار.

“که برای ویسکانسین دادگاه و مردمی به تصمیم گیری می شود.” “کنوانسیون داشتن دهها هزار نفر از مردم در یک عرصه بسیار متفاوت تر از داشتن مردم راه رفتن به یک غرفه رای گیری دقیق فاصله با 6 تا 10 فوت از هم جدا در یک زمان رفتن و داشتن ماشین آلات پاک کردن.”

بایدن در مواجهه واکنش از جناح چپ رقبا برای خود نظرات و او تا حد زیادی نادیده گرفته ویسکانسین اولیه در طول روز بر عدم به صدای جیر جیر در مورد آن. ساندرز توییتی برای تشویق غایب رای دهندگان به رها کردن برگه های رای خود و اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود را نمی خواهد شرکت در سنتی get-out-the-رای تلاش.

در حالی که اصلی ندارد و تاثیر بسیار زیادی در دموکراتیک ریاست جمهوری — دولت حساب های 94 برای نامزدی نمایندگان — انتخابات یک آزمون از نحوه رای گیری می تواند و باید در طول coronavirus بحران بهداشت عمومی.

کسانی که درخواست غایب رای گیری توسط آوریل 3 می تواند رای در رای گیری فیزیکی مکان تعداد بود که تا حد زیادی کاهش می یابد با توجه به همه گیر. در میلواکی تعداد نظرسنجی سایت کاهش یافته بود از 180 مکان به پنج. رای دهندگان ملبس به ماسک صورت در صف های طولانی و برخی ابراز سرخوردگی خود را که اصلی رفت و با دست نشانه.

مقامات دولتی در ویسکانسین کردم در یک حزبی مبارزه بر سر اینکه آیا یا نه برای حرکت اولیه یا تغییر ساختار آن است. در علاوه بر این به دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه انتخابات محلی تصمیم گرفته خواهد شد سه شنبه ، یک دادگاه عالی ایالت صندلی است که در انتخابات به عنوان به خوبی.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مسدود لیبریا تونی Evers از حرکت دولت اولیه و یا حرکت آن را به طور کامل رای توسط ایمیل. زمانی که فرماندار در روز دوشنبه سعی در آخرین تلاش خندق به تاخیر اولیه به 9 ژوئن از طریق فرمان اجرایی دولت دیوان عالی کشور مسدود شده و او را از انجام این کار است. یک تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده در اواخر روز دوشنبه بیشتر محدود فرماندار تلاش برای نرم کردن رای گیری الزامات و گفت که رای غیابی باید شهریور آوریل 7 به منظور شمارش به جای این که آنها به سادگی باید دریافت شود قبل از مارس 13 مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im