Ctq خواستار جو بایدن را انتخاب کنید از رنگ به عنوان همسر در حال اجرا

Ctq روز پنجشنبه گفت که او ترک در حال اجرا به معاون رئیس جمهور و اصرار دموکرات جو بایدن برای انتخاب یک زن از رنگ به جای.

سفید, مینه سوتا, سناتور, که تا به حال دیده می شود او چشم انداز سقوط به تنش های نژادی جاروب ملت گفت: او به نام presumptive نامزد ریاست جمهوری شب گذشته ساخته شده و پیشنهاد. بایدن در حال حاضر متعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

“من فکر می کنم این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط” Klobuchar گفت: در MSNBC. “اگر شما می خواهید برای درمان این کشور در حال حاضر — من پارتی, بله, اما ملت ما — این است که مطمئن شوید که یک جهنم از یک راه برای انجام آن است.”

Klobuchar شانس در گرفتن VP nod کاهش پس از کشتن جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس. او یک دادستان سال پیش در این شهرستان است که شامل مینیاپولیس و در طول این دوره بیش از بیست نفر — عمدتا اقلیت — درگذشت در برخورد با پلیس است.

فلوید از مرگ در ماه گذشته مجموعه ای خاموش روز از تظاهرات در سراسر کشور و انتقاد که به عنوان شهرستان برتر دادستان Klobuchar نمی شارژ هر یک از افسران درگیر در شهروند مرگ و میر.

افسر درک چوین بود که متهم با فلوید را قتل درگیر شده بود در یکی از این موارد کشنده 2006 عکسبرداری از یک مرد متهم از سلاح سرد مردم و با هدف یک تفنگ ساچمهای در پلیس.

Klobuchar, 60 بود در میان یک میدان بزرگ از دموکرات ها بود که به دنبال 2020 نامزدی ریاست جمهوری در حال اجرا به عنوان یک عملگرا Midwesterner که گذشت بیش از 100 اسکناس. او کاهش یافته است و انداخت او حمایت بایدن قبل از حیاتی مارس 3 شنبه مسابقات پس از تلاش برای جلب حمایت رای دهندگان سیاه که بسیار مهم هستند دموکراتیک به پیروزی.

بهترین پایان اولیه در اکثریت سفید نیوهمپشایر که در آن او در آمد و سوم.

سوم-دوره سناتور بود به لغو یکی از نهایی تظاهرات از مبارزات انتخاباتی او پس از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر فعالان در زمان مرحله در مینه سوتا به اعتراض او رسیدگی به یک پرونده قتل که او دادستان است که با ارسال یک نوجوان سیاه به زندان برای زندگی است.

تشکر. جیمز Clyburn از کارولینای جنوبی نزدیک بایدن متحد و کنگره بالاترین-رتبه بندی سیاه مجلس گفت: در این روز پس از فلوید مرگ است که به اعتقاد او آن را ساخته شده Klobuchar کمتر به احتمال زیاد برای انتخاب معاون رئیس جمهور هر چند او گفت که او کاملا واجد شرایط برای این کار است. “این بسیار دشوار است که زمان برای او” Clyburn گفت.

چند نژادی ائتلاف

حتی قبل از فلوید مرگ گرفته هل دادن بایدن در نظر گرفتن یک زن از رنگ گفت: این امر کمک به ساخت چند نژادی ائتلاف پشت دموکراتیک بلیط و ایجاد انگیزه در مردم — به خصوص جوان تر رای دهندگان — که ممکن است underwhelmed توسط 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد داد.

بنیانگذار او مردم یک شبکه ای از زنان از رنگ به نام news که بایدن خواسته بود Klobuchar تحت رسمی بررسی صلاحیت خطرناک و بی پروا انتخاب است. برای انتخاب Klobuchar به عنوان معاون رئیس جمهور در خطر از دست دادن خیلی پایه دموکرات ها نیاز به پیروزی در اکثر مرکزی زنان از رنگ و می تواند یک ضربه مهلک به دموکرات ها’ شانس خود را برای برنده کاخ سفید Aimee آلیسون گفت: ممکن است.

دیگران می خواستم بایدن به انتخاب مترقی نامزد که می تواند در حمایت از رای دهندگان که حمایت برنی ساندرز و الیزابت وارن در اصلی. مانند بایدن Klobuchar مخالفت با سندرز و وارن در طول مبارزات انتخاباتی در مورد مسائل مهم از جمله بهداشت و درمان خواستار مدیکر برای همه غیر قابل حصول و به جای هل دادن برای تغییرات به قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دموکرات ها با آگاهی از این روند گفت: این خبر مربوط به هفته گذشته است که بایدن جستجو کمیته تا به حال تنگ انتخاب به عنوان چند به عنوان شش رقیب جدی پس از مصاحبه های اولیه. در میان این گروه هنوز هم در کشاکش: وارن کالیفرنیا سن. کامالا هریس و سوزان رایس که در خدمت به عنوان رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاور امنیت ملی.

وارن سفید است; هر دو هریس و برنج سیاه و سفید هستند.

بایدن گفت: “خود را اعلام معاونت تصمیم اوت 1.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *