عفو بین الملل می پرسد دولت برای بازگرداندن خدمات 4G در کشمیر

سازمان عفو بین المللی هند اعلام کرده است در بیانیه رسمی که دولت از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر باید بدون وقفه 4G خدمات اینترنت به مردم اطمینان حاصل شود که دسترسی به بهداشت و ایمنی-اطلاعات مرتبط.

سازمان عفو بین المللی هند ذکر شده در این بیانیه گفت: “با 219,217 تایید موارد coronavirus 8,965 مرگ و میر و حداقل 85,742 مردم داشتن بازیافت به عنوان در 19 مارس سال 2020 چهره جهان یکی از بزرگترین اپیدمی تهدید نسل ما تا کنون است.”

به گزارش عفو بینالملل از مارس 19 مرکز گزارش کرده است 166 تایید موارد coronavirus در کشور است. از این چهار مورد باید تایید شده توسط دولت در دانشگاه تهران از J&K. با وجود افزایش تعداد موارد دولت از J&K دستور ادامه داد: محدودیت در اینترنت کامل خدمات مانند محدود کردن سرعت به 2G در منطقه است. آن اضافه شده است که کامل قطع اینترنت نیز اعمال شده به طور متناوب در مناطق خاص در پوشش امنیتی است.

مدیر اجرایی عفو بین المللی هند, Avinash کومار در بیانیه ای گفت: “در حال رشد است اضطراب در اطراف همه گیر و بی دلیل محدودیت در محتوا و انتشار اطلاعات تنها ایستاده برای اضافه کردن به وحشت.”

او در ادامه افزود که تعطیلی کامل و یا محدود کردن سرعت اینترنت و یا دسترسی به آن را دشوار است برای مردم را به حرکت به راه خود را از طریق یک زمان دشوار بیشتر تضعیف اعتماد خود را به مقامات. وی از مرکز به اتخاذ یک “حقوق احترام رویکرد” برای محافظت از بهداشت عمومی و بازگرداندن دسترسی به 4G سرعت اینترنت. او اشاره کرد که حقوق بشر رویکرد باید در مرکز همه, پیشگیری از آمادگی مهار و درمان تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی و حمایت از گروه های آسیب پذیر.

دولت از J&K دهکدهای از ثبت اولین مورد از رمان coronavirus در روز چهارشنبه. ساکن Khanyar منطقه در سرینگر آزمایش مثبت برای Covid-19, Jammu and Kashmir دولت تایید کرد. به گفته مقامات بیمار تا به حال سابقه مسافرت های بین المللی و وارد هند در مارس 16, طبق گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>