اما محیط های اغذیه فروشی در چنای برای خدمت به مواد غذایی به صورت رایگان تا مستند به پایان می رسد

بیشتر چنای شرکت اجرا می شود که بیش از 400 Amma محیط های اغذیه فروشی در چنای روز پنج شنبه اعلام کرد که آن را در خدمت مواد غذایی رایگان به مردم در تمام آن eateries تا در سراسر کشور مستند به پایان می رسد.

روز پس از مواد غذایی ساخته شده بودند به صورت رایگان برای مردم در Coimbatore و سالم به شورای همکاری خلیج فارس را در توییتر آن دسته است که وزیر K Palaniswami را ” نظم و هدایت همه Amma محیط های اغذیه فروشی در صلاحیت آن را رایگان ارائه غذا سه بار در روز تا مستند به پایان می رسد.

دولت محلی وزیر SP Velumani توییتی که Chennai شرکت با بیشترین تعداد از محیط های اغذیه فروشی در شهر ساخته شده است مواد غذایی رایگان در تمام آن 407 محیط های اغذیه فروشی تا پایان COVID-19 مقررات منع رفت و آمد. “تحت محترم’ble سانتی متر هدایت و دولت ما تلاش برای بهترین خدمت به نیازمندان alwys!” او گفت:.

 

منابع گفته PTI که در هر روز حداقل ₹17 لاخ است که هزینه مواد غذایی در خدمت, در محیط های اغذیه فروشی در چنای و داوطلبان باید ابراز تمایل به پای این لایحه است.

به تازگی Velumani گفته بود AIADMK منطقه حزب واحد را تحمل هزینه های تامین مواد غذایی در تمام 15 Amma محیط های اغذیه فروشی در Coimbatore. در آوریل 19, Palaniswami اعلام کرد مواد غذایی رایگان در تمام Amma محیط های اغذیه فروشی در سالم منطقه بومی خود را به محل گفت که AIADMK محلی واحد را تحمل هزینه.

در تامیل نادو وجود دارد بیش از 600 محیط های اغذیه فروشی و در سالم منطقه 11 هستند و عملکرد در شرکت مناطق و چهار در شهرداری ها از جمله Edappadi خانه چمن از وزیر Palaniswami.

راه اندازی شده توسط رئیس سابق وزیر J Jayalalithaa سال پیش اما محیط های اغذیه فروشی شناخته شده به عنوان “Amma Unavagam” ارائه صبحانه و ناهار و شام و حتی در طول مستند.

غذا به lakhs از مردم از جمله کار در کلاس و بی بضاعت زنجیره ای از کم هزینه eateries در حال اجرا توسط بدن محلی.

این محیط های اغذیه فروشی ارائه idlis در هزینه ₹1 در هر دو قطعه از roti در ₹3, Pongal ₹5 و انواع ارقام برنج در ₹5 صفحه است.

دولت دولت کارناتاکا و راجستان به حال راه اندازی ایندیرا محیط های اغذیه فروشی و آناپورنا Rasoi به ترتيب با الهام از Amma محیط های اغذیه فروشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de