در میان OPDs خاموش شدن ناگهانی بمبئی می بیند بیشتر Covid-امکانات اختصاصی می آیند تا

در طول حدود یک هفته و دو بیمارستان خصوصی در بمبئی تا به حال به خود را تعطیل سرپایی بخش (OPD) موارد زیر از بیماران و کارکنان نشان دادن علائم رمان coronavirus عفونت است. این حتی به عنوان شهر دیدم پنج Covid-19-امکانات اختصاصی بودن اعلام شده توسط مقامات بیش از آخر هفته.

Wockhardt بیمارستان ها و Jaslok بیمارستان تایید کرد که خود را OPDs بسته شده بود پس از برخی از بیماران و پرستاران نشان داد علائم عفونت ویروس.

در ضمن Saifee بیمارستان گفت: آن را باز کرده بود 50 تخت منحصر به فرد Covid-19 مرکز علاوه بر داشتن یک بخش جداگانه برای موارد مشکوک. این مرکز تا به حال دریافت تاییدیه از Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC), Saifee گفت. با توجه به گزارش چهار بیمارستان های دیگر — Kasturba, St George, هفت تپه و Nanavati — نیز شناسایی شده توسط باشگاه برای این منظور است.

در Saifee مورد بیمارستان شد و از سرگیری آن به طور منظم عملیات پس از یک Covid متاثر دکتر از بیمارستان تسلیم به این ویروس در یکی دیگر از بیمارستان شهرستان است. “در دوره خاموش بیمارستان به اتمام رسانده فوق العاده sanitisation روند در کل آن محل و اطمینان کامل از ایمنی و امنیت بیماران خود و اعضای هیات” توجه داشته باشید از 257-تخت بیمارستان گفت: در روز بازگشایی. ورنون Desa, Saifee مدیر (پزشکی حاکميت بالينی و انطباق) گفت: بیمارستان بین المللی زیر پروتکل های ایمنی و ضد عفونت اقدامات عنوان شده توسط آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بیمارستان نمایندگان از نقطه که در بمبئی است که نه تنها شهر که در آن بیمارستان ها در مواجهه با فشار از بیماری همه گیر. گزارش های مشابهی هستند trickling در از بيمارستان در جای دیگر در این کشور بیش از حد.

OPDs بسته

در این وضعیت در Jaslok بیمارستان یک فرد آشنا با توسعه گفت که یک بیمار بستری برای بیماری های مختلف و بدون هر گونه سفر, تاریخ تا به حال بعد از تست مثبت است. “او نشان داد علائم کروناویروس و بلافاصله معطوف به جداسازی بخش” بیمارستان گفت. در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از کارکنان و بیماران در بیمارستان, فرد گفت: Jaslok خود را به حالت تعلیق OPD خدمات به طور موقت و جدید پذیرش گرفته شده برای چند روز.

“با تمام پروتکل های در حال دنبال شدن به عنوان یک اندازه گیری از احتیاط تست های گرد از افرادی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در تماس با بیمار در حال انجام” بیمارستان گفت: با اضافه کردن آن را به “حضور به موارد اضطراری در همه زمان ها اگر هر”.

یک سخنگوی Wockhardt بیمارستان گفت: یک Covid بیمار پذیرفته شده بود در 27 مارس ، “همانطور که در خود مهار و BMC قوانین و پروتکل های ما در حال مصرف هر نفر و یا جدید پذیرش” بیمارستان گفت.

بیمارستان رد گزارش که کافی احتیاط نشده بود گرفته شده برای رسیدگی به بیمار و محافظت از پرستاران و دیگر کارکنان خط مقدم. “ما در حال پیوستن به تمام دستورالعمل برای مقابله با Covid-19 بر اساس سیاست های شهرداری, مقامات بهداشت و درمان” سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که تجهیزات حفاظت فردی و پیشگیری دارو تا به حال ارائه شده به کارکنان بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de