آمریکایی فاش صرف اولویت ها در سوپر مارکت ها و داروخانه خرید در میان coronavirus همه گیر

Coronavirus همه گیر باعث شده است که یک زنجیره تامین اختلال در سوپر مارکت ها و داروخانه های سراسر کشور آشکار آنچه آمریکایی ها را بلافاصله پس از خرید را خاموش قفسه در برابر یک بحران بهداشتی.

به واشنگتن آزما انجام یک راهرو های راهرو نظرسنجی از یک تعداد انگشت شماری از محلی سوپر مارکت ها و داروخانه ها در واشنگتن دی سی منطقه مترو و متوجه شد که بیشتر به حال عرضه کم و یا فقدان کامل از محصولات خاص پس از مصرف کنندگان با عجله به فروشگاه به خرید فله.

صابون و پاک کننده و ضد عفونی کننده
مردم آمریکا شده است, بمباران توسط رسانه ها و نمایندگان مجلس و اطلاعیه های خدمات عمومی به طور معمول بهداشتی کردن دست خود و خانه در طول بیماری همه گیر.

انواع دست شویی و دست و صابون ناپدید شده بود از راهرو سوپرمارکت و داروخانه قفسه های فروشگاه در سی منطقه است. همان درست است برای خانواده راه حل تمیز کردن و ضد عفونی کننده.

cleaners.jpg
خانواده محصولات پاک کننده نشستن بر روی یک سی منطقه داروخانه قفسه

محصولات کاغذی/دستمال مرطوب
قفسه های سوپر مارکت محفوظ است برای کاغذ توالت بافت اسفنج حوله کاغذی و مواد ضد عفونی کننده و دستمال مرطوب بچه بودند خالی در این منطقه است. این کمبود است تنها به طور موقت با توجه فوربس.

این موارد اغلب ساخته شده توسط شرکت های آمریکایی مانند Proctor & Gamble تولید شده در کارخانه ها در ایالات متحده است. P&G گفته فوربس که در طول بحران بهداشت و درمان این محصولات در حال تولید در ایالات متحده گیاهان در رکورد سطوح بالا.

آب
خریداران در داخل و اطراف پایتخت کشور scooped تا بطری و گالن آب از قفسه های سوپر مارکت ها زود از جمله تخصص آب های بطری که با طعم و همچنین گازدار. اما coronavirus تاثیر نمی گذارد تامین آب است که سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به در یک بیانیه منتشر شده به اطمینان آمریکایی ها.

“وجود دارد هیچ اولویت بالاتر برای سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به حفاظت از سلامت و ایمنی از آمریکایی ها است. سازمان حفاظت محیط زیست است که ارائه این اطلاعات مهم در مورد COVID-19 آن را به عنوان مربوط به آب آشامیدنی و فاضلاب به ارائه وضوح به” سازمان حفاظت محیط زیست گفت. “این COVID-19 ویروس شناسایی نشده شرب-تامین آب. بر اساس شواهد موجود خطر به منابع آب کم است. آمریکایی ها می تواند همچنان به استفاده و نوشیدن آب از شیر آب به طور معمول.”

limit_one_per_cust_cvs.jpg
CVS به اطلاع مشتریان برای محدود کردن آیتم های خاص به یک محصول برای هر مشتری

پزشکی و دستگاه های پزشکی
Coronavirus همه گیر باعث شده است مصرف کنندگان به هزینه های sprees برای دماسنج برای بررسی تب یک علامت کلیدی از COVID-19. تب چک هیچ متفاوت از کسانی که در کاخ سفید نیاز از خبرنگاران قبل از آنها وارد یک نشست خبری با رئیس جمهور.

استامینوفن ضد درد یا تیلنول است که استفاده می شود برای از بین بردن سردرد و تب در تامین کوتاه مدت هستند در داروخانه ها و سوپر مارکت ها. Johnson & Johnson ساز تیلنول در بیانیه ای گفت: “ما در حال تجربه افزایش مصرف محور و تقاضا با برخی از محصولات و بازارها است که ما در حال حاضر در جلسه به شیوه ای کنترل شده. ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات ممکن برای به حداکثر رساندن محصول در دسترس است.”

تعدادی از داروخانه ها تازه از دماسنج در واشنگتن در منطقه است. یکی CVS بانوی فروشنده در مرکز شهر سی گفت: واشنگتن آزما که مردم محلی و گردشگران به انتظارنشسته بودند تا در خارج از فروشگاه در تلاش برای خرید محصولات مانند دماسنج استامينوفن روي و کاغذ توالت.

علاوه بر این ضد درد و سرفه و برطرف کننده درد و سرماخوردگی, گلو پزشکی همه در عرضه کم است که منجر به داروخانه CVS برای محدود کردن برخی از محصولات به یک مورد در هر مشتری.

thermometers.jpg
داروخانه CVS نشانه می گوید مشتریان دماسنج در دسترس هستند در فروشگاه خود را

مواد غذایی صبحانه
در پایان هفته و تخم مرغ و بلغور جو دوسر محصولات رول دارچین, کره بادام زمینی, آب پرتقال, آب میوه و شربت و عسل بودند یا در عرضه کم و یا تقریبا از بین رفته در حداقل دو تا از سوپر مارکت ها در واشنگتن آزما بازدید کردند.

ناهار/شام مواد غذایی
مواد مختلف مورد نیاز برای ایجاد وعده های غذایی ایتالیایی از جمله پاستا و سس مارینارا بودند دیگر در سوپر مارکت ها در این منطقه است. جعبه ماکارونی و پنیر نیز همه خریداری شده تا به عنوان یخ زده بود استفاده کرد. بطری سس گوجه فرنگی بودند و دیگر در دسترس نیست در حالی که خردل و سس مایونز بودند در کمتر از عرضه است.

اگر چه بسته های قطعه قطعه گوشت ساندویچ بودند فراوان وجود دارد کمبود کنسرو ماهی تن و مهر و موم شده را انتخاب کنید کاهش استیک گوشت گاو و مرغ و گوشت بوقلمون و همچنین سبزی مخلوط.

با توجه به وال استریت ژورنال, گیاهان پردازش در حال کار اضافه کاری برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان در سوپر مارکت ها.

frozen_pizza.jpg
پیتزا یخ زده بخش از یک Safeway سوپر مارکت در شمال ویرجینیا

محصولات پخته شده
بسیاری از مواد لازم برای ساختن محصولات پخته شد و تقریبا محو کردن قفسه های سوپر مارکت بازرسی توسط واشنگتن آزمااز جمله یکجور دوربین عکاسی و مخلوط کیک, cookie, dough, آرد, قند و شکر, جایگزین های مختلف انواع روغن پخت و پز, شیر تغلیظ شده و شیر خشک, وانیل, نمک صورتی و رویه خامهای کیک یا شیرینی.

تنقلات
در حالی که وجود دارد بیش از اندازه کافی تنقلات در قفسه های فروشگاه به نگه داشتن مردم مشغول به عنوان آنها نشسته در خوابگاه خود در توصیه های خود را در کشورهای مربوطه و شهرداری خریداران خاص در مورد این نوع از تنقلات آنها ترجیح می دهند.

برای مثال ذرت بو داده, بادام زمینی, آجیل مخلوط, Pringles, Chex mix, تند, Doritos, گذارد چیپس سیب زمینی و گوشت گاو و تشنجی, Jell-O فنجان پودینگ و لرزنده چیپس بودند همه در بسیار پایین عرضه بر روی قفسه های سوپر مارکت در منطقه است.

قابل استفاده مجدد و ظروف یکبار مصرف
با بسیاری از ساکنان hunkering را در خانه های خود را برای مدت نامعلوم از زمان زباله و باقی مانده از مواد غذایی آنها نیاز به خریداری پلاستیکی, کیسه زباله, اندازه های مختلف, کیسه Ziploc آلومینیوم فویل چسبیده بسته بندی و Tupperware. وجود دارد کمبود همه این موارد در سوپر مارکت ها به واشنگتن آزما بازدید کردند.

سوپر مارکت و تجارت گروه هایی مانند FMI-صنایع غذایی انجمن و ملی فروشنده انجمن گفت آنها در تماس با فدرال و ایالتی و مقامات محلی از جمله کاخ سفید — به تایید آنها در حال کار به ادامه restock خود را در قفسه های فروشگاه.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها می دانند که دولت با همکاری نزدیک با همه ذینفعان در سراسر مواد غذایی و محصولات مصرفی زنجیره تامین به اطمینان حاصل شود که فروشگاه ها می تواند باز بماند و مواجه نگردند با محصولات نیاز مصرف کنندگان از طریق این اورژانس” FMI رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت لسلی Sarasin در بیانیه ای گفت. “ما ایستاده, با, رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و دولت به عنوان کار ما خدمت و خوراک ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>