موزه آمریکایی تاریخ طبیعی طول می کشد پایین تئودور روزولت در سال 1940 مجسمه که “نماد تبعیض”

آمریکا موزه تاریخ طبیعی اعلام کرد که آن را به پایین یک مجسمه از تئودور روزولت که “نماد استعمار و گسترش تبعیض نژادی.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد این تصمیم به خراب کردن مجسمه سیاه زیر زندگی مهم جنبش در سراسر جهان به عنوان در هر گزارش.

جنبش مخالف نظام نژادپرستی و خشونت پلیس به دست آورده و شتاب پس از قتل یک مرد سیاه و سفید جورج فلوید که می میرد در بازداشت پلیس.

برنز مجسمه بلندی بیش از مراحل جلو در پارک مرکزی غرب پس از سال 1940 به تصویر می کشد 26 جمهور آمریکا سوار بر اسب با یک بومی آمریکایی و آفریقایی مرد ایستاده در کنار اسب.

“آمریکا موزه تاریخ طبیعی خواسته است به حذف تئودور روزولت مجسمه به دلیل آن را به صراحت به تصویر می کشد سیاه و مردم بومی به عنوان اسیر و نژاد پست تر” د Blasio گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که به نقل از یک فوربس گزارش.

“شهر پشتیبانی از موزه”درخواست. این تصمیم درست است و زمان مناسب برای حذف این مشکل, مجسمه,” او گفت:.

موزه”s جمهور الن Futter, نیویورک تایمز گفت که تصمیم گرفته شده با توجه به جنبش سراسری در مخالفت با تبعیض نژادی با مردم تبدیل به مجسمه به عنوان “قدرتمند و مضر نمادهای” نژادپرستی.

تصمیم گیری نمی کند منعکس روزولت میراث او به عنوان یکی از مهم ترین روسای جمهور ایالات متحده است.

“ترکیب سوارکاری مجسمه منعکس نمی کند تئودور روزولت”s میراث گفت:” روزولت بزرگ نوه تئودور روزولت IV به نقل بار.

معترضان در سراسر جهان را هدف قرار داده اند مجسمه در میان جریان جنبش علیه تبعیض نژادی و نژادپرستی سیستماتیک. قبلا مجسمه های رابرت کلایو و وینستون چرچیل هدف قرار گرفتند در بریتانیا است. معترضان در ایالات متحده نیز در نظر گرفته شود یک مجسمه کریستف کلمب در مینه سوتا و بوستون به عنوان در هر گزارش.

منتشر شده در


22 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *