“امریکا و هند را دوست دارد’: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی $3B دفاع معامله در طول سفر دولت

هند را خرید چند درجه نظامی هلیکوپتر از ایالات متحده به عنوان بخشی از 3 میلیارد دلار دفاع معامله جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در طول دولت خود را ببینید.

قبل از توقف خود را با تاج محل در آگرا تهمت سخنرانی در روز دوشنبه در کنار نارندرا نخست وزیر هند در سردار پاتل ورزشگاه هند بزرگترین ورزشگاه کریکت که می توانید بیش از 100 ، 000 نفر است. او گفت که ایالات متحده مورد تایید هند خرید چندین هلیکوپتر نظامی به عنوان بخشی از یک بزرگتر دفاع معامله بین دو دموکراسی.

“ایالات متحده به نظر می رسد به جلو به ارائه هند با بهترین و بیشترین ترس تجهیزات نظامی در این سیاره است. ما در ایجاد بزرگترین سلاح تا کنون ساخته شده — هواپیما, موشک, موشک کشتی. ما را در بهترین و با ما در خرید و فروش در حال حاضر با هند” رئیس جمهور گفت:.

او ادامه داد: “من خوشحال هستم که اعلام کند که فردا ما نمایندگان امضا خواهد کرد معاملات به فروش بیش از 3 میلیارد دلار در بهترین مطلق دولت از هنر و هلیکوپتر های نظامی و دیگر تجهیزات به نیروهای مسلح.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد که یک رالی با مودی در تگزاس در آوریل توصیف دوستی بین این دو کشور به عنوان قوی. او به نام مودی یک “دوست بزرگ” و قول داد که ایالات متحده و هند باقی خواهد ماند متحدان.

“Namaste و سلام به هند است. این چنین یک افتخار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تبریک جمعیت است. “بانوی اول و من فقط سفر 8,000 مایل در سراسر جهان برای ارائه یک پیام برای هر شهروند در سراسر این کشور: امریکا عاشق هند و امریکا احترام می گذارد هند و امریکا همیشه وفادار و دوستان وفادار به مردم است.”

تهمت نیز توییتی در Hindi شعار ارتباط بین ایالات متحده و هند است.

این دو کشور تنظیم شد به بحث در مورد تجارت در طول این سفر دولت اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ معامله ای نهایی شده است. او به خبرنگاران گفت که او احساس “هیچ عجله” برای تکمیل مذاکرات و اضافه میکند: “ما در حال انجام به خوبی با هند ما در حال ساخت می پردازد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی مواجه شد با تشویق گرم از ورزشگاه بسته بندی شده. او تشکر جمعیت برای “دیدنی خوش آمدید” و گفت که او هرگز فراموش نکنید “قابل توجه مهمان نوازی” از مردم هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>