اصلاح تابعیت قوانین به قراضه “تردید” علامت در NPR: مخالفت

مخالفان به دنبال توضیحات از اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در بیانیه خود از روز شنبه که هیچ سند خواهد شد به دنبال در طول NPR ورزش و هیچ کس مشخص خواهد شد “تردید” در این فرآیند است. مخالفان روز جمعه نیز رد شاه پیشنهاد برای یک جلسه در مورد این مسئله و گفت: اگر شاه صادق است و او باید اصلاح 2003 قوانین زیر اصلاح قانون شهروندی که سبب enumerators به علامت “تردید” در پاسخ به سوال شهروندی است.

این کنگره گفت: CAA-NPR-NRC یک بسته واحد و حزب می ایستد در برابر آن. حزب رئیس سخنگوی Randeep سینگ Surjewala گفت آن است که ذاتا تفرقه برنامه و حتی NDA متحدان آن را رد کرد. “کنگره حکومت متحده نمی خواهد پیاده سازی NPR و NRC,” Surjewala تکرار کرد.

Trinamool کنگره رهبر در Rajya سبها درک اوبراین در روز جمعه گفت: شاه باید پاسخ این سوالات را در این طبقه از خانه و در داخل اتاق خود. “من رد دعوت او برای بحث و گفتگو. او به من پاسخ در مجلس و نه در اتاق خود. مجلس شورای اسلامی است که در یک باشگاه. شما باید به اینجا می آیند و در پاسخ به این سوال سخت در مجلس. با شما تماس سه-چهار نماینده مجلس به اتاق. من اصلا به کسی مجلسی به قهوه. من می خواهم پاسخ در کف مجلس” اوبراین گفت.

در ضمن دهلی مجمع تصویب یک قطعنامه علیه NPR و NRC زیر مسیر از دیگر مخالفان به رهبری دولت است. “من همسر من کل کابینه ندارد و شناسنامه برای اثبات تابعیت. ما خواهد شد ارسال می شود به بازداشتگاه پرسید:” دهلی وزیر Arvind Kejriwal. “شصت و یک نفر از اعضای (70-عضو) خانه ندارند و شناسنامه. خواهد آنها ارسال می شود به بازداشتگاه؟”

شاخص تورم مصرف کننده(M) گفت: اگر در واقع این مرکز در مورد این صادقانه سخن گفتن و سپس آنها نیاز به اصلاح 2003 قوانین زیر اصلاح قانون شهروندی. “قوانین شماره 3, 4, 5, 5 (a) (b), 6 (a) (b) (c) – برخورد انحصاری با روند تهیه NPR و شناسایی افرادی که تابعیت تردید است و تجویز این فرایند بیشتر پرس و جو و اسناد و مدارک مورد نیاز برای افراد در نتیجه مشخص شده به عنوان تردید. اگر خانه وزیر تضمین به مجلس است که به باور این دولت باید بلافاصله قراضه این قوانین. که در این صورت مربوط به بند در سال 2003 اصلاح قانون شهروندی است که ارائه یک وضعیت حقوقی برای NRC خواهد بود ارائه infructuous و از این رو قانون نیز باید اصلاح شود به قراضه NRC,” حزب چپ در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که اکثریت دولت به نمایندگی از جمعیت های بزرگ باید خود را ابراز مخالفت NRC. “احترام به این نیز 2003 اصلاح باید مناسب اصلاح قراضه NRC. سرب از شاخص تورم مصرف کننده(M) قاطعانه ادعا میکند که صرف اظهارات در مجلس نیست و نشان دادن اعتماد به نفس در میان مردم که NPR را نمی توان در تاریخ بعد برای تسهیل NRC. قوانین مربوطه باید اوراق و 2003 قانون اصلاح” آن گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im