آمازون رزومه خدمات در بنگلور, Noida و شهرهای دیگر; تاخیر تحویل به ادامه

amazon, amazon delivery, lockdownآمازون و دیگر تجارت الکترونیکی شرکت ها مواجه شده اند تاخیر در تحویل سفارشات با توجه به سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس. (عکس)

E-commerce عمده آمازون هند از سر گرفته است و خدمات در برخی از شهرستانها از جمله بنگلور, Noida Gurugram حیدرآباد کلکته احمدآباد و بمبئی اما تحویل خواهد همچنان به دلیل تاخیر جنبش محدودیت و گسترده مستندات.

آمازون و دیگر تجارت الکترونیکی شرکت ها مواجه شده اند تاخیر در تحویل سفارشات پس از دولت دستور داد 21-day مستند در هفته گذشته برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

اخبار مرتبط

در حالی که دولت اجازه داده است تحویل کلیه کالاهای ضروری از جمله مواد غذایی و دارو و تجهیزات پزشکی از طریق تجارت الکترونیکی بسیاری از بازیکنان باید شکایت خود را تحویل کارکنان هم نمیزنند توسط پلیس.

همچنین مقامات محلی تعطیل انبارها و متوقف کامیون از عبور از مرزهای دولتی که مختل عملیات.

بازیکنان بوده است در گفت و گو با مقامات دولتی و مقامات محلی را به اطمینان حاصل شود که این مسائل هستند اتو کنید.

همچنین بخوانید: تحویل موانع: E-commerce بازیکنان دست و پنجه نرم کردن با افزایش تقاضا و بیشتر

“ما در حال حاضر از سرگیری خدمات به برخی از شهرستانها. ما خواهد شد در خدمت دستورات موجود برای محصولات ضروری و در حال پذیرش سفارشات جدید برای محصولات ضروری تنها… ما همچنان به از سرگیری خدمات به تدریج اضافه کردن در شهرستانها بیشتر به عنوان ما دریافت گواهی عدم سوء پیشینه لازم و عبور از مقامات محلی” آمازون هند سخنگوی گفت.

شهرستانها که در آن خدمات از سر گرفته اند عبارتند از بنگلور, میسور, Pune, Ludhiana Noida Gurugram, ریپور لاکنو حیدرآباد کلکته احمدآباد و بمبئی.

این سخنگو گفت: با توجه به غالب مستندات گسترده و محدودیت در حرکت و تحویل ممکن است با تاخیر.

“علاوه بر این به منظور پایبندی به اجتماعی دورى و اجتناب از کارت/پول ارز در زمان تحویل ما را به طور موقت به حالت تعلیق در پرداخت-در-تحویل سرویس” سخنگوی اضافه شده است.

در حالی که این شرکت انجام نشده صحبت در مورد این تاخیر دیده می شود, صنعت, کارشناسان معتقدند این امر می تواند حداقل 4-5 روز قبل از سفارشات می تواند پاک شود.

یک Snapdeal سخنگو گفت: این شرکت آغاز شده داخل شهر تحویل مواد غذایی و مواد غذایی در دهلی نو نویدا و Gurugram.

“ارزیابی است برای شروع همان در دیگر شهرستانها. ما همچنین در سوار بقال از داخل این شهرها به گسترش در دسترس بودن از ملزومات برای ما خریداران” سخنگوی اضافه شده است.

سیستم عامل های تجارت الکترونیک را دیده اند چند برابر رشد سفارشات در سیستم عامل خود را در هند در طول چند هفته گذشته به مردم وارد شده آنلاین به انبار مواد غذایی و لوازم خانگی و همچنین دفتر مواردی از قبیل روتر و کابل (برای کار از خانه) در نگرانی به اطراف گسترش COVID-19 و محدودیت در جنبش عمومی که در حال حاضر اجرا شده است.

صنعت اجرایی که نمیخواستند نام برد و گفت: مصرف کنندگان باید صبر کنید حدود یک هفته برای سفارشات خود را به تحویل داده می شود.

در حالی که شرکت در حال کار اضافه کاری برای اطمینان از دریافت سفارشات تحویل داده وجود دارد مسائل مانند کامیون گیر کرده در مرزهای دولتی و محدود کارکنان در انبارها که در حال اضافه کردن به تاخیر فرد گفت.

گزارش ها نشان می دهد که تجارت الکترونیکی شرکت می تواند با دیدن یک آمار حدود 1 میلیارد دلار به عنوان آنها قادر به فروش موارد غیر ضروری در سیستم عامل خود را.

محصولات مانند گوشی های موبایل و الکترونیک و پوشاک حساب برای یک تکه بزرگ از فروش برای e-commerce بازار.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de