Prime Video that has an Indian library comprising nine regional languages (including Hindi) is also experimenting with a couple of more local languages, Subramaniam said. نخست تصویری است که یک کتابخانه متشکل از نه منطقه ای زبان (از جمله زبان هندی) نیز آزمایش با یک زن و شوهر از محلی بیشتر زبان Subramaniam گفت.

آمازون نخست تصویری هند رول خواهد شد یک دسته گل از منطقه ای در اصل به عنوان آن به نظر می رسد به تهیه کردن به مجموعه ای متنوع از مخاطبان که در حال حاضر در حال استقبال توسط یک کلاچ از دیگر بیش از حد بالا (OTT) بازیکنان. نخست تصویری که در حال حاضر در حال توسعه تامیل و تلوگو اصل است که “امیدوار” است که منطقه ای اصل را شروع به ظاهر شدن در طول نیم بعد از سال 2021 با توجه به Vijay Subramaniam مدیر و سر از محتوا است.

نخست تصویری است که یک کتابخانه متشکل از نه منطقه ای زبان (از جمله زبان هندی) نیز آزمایش با یک زن و شوهر از محلی بیشتر زبان Subramaniam گفت. “شما می توانید انتظار ما برای ادامه به بررسی اصل در زبان های متعدد” Subramaniam گفت: FE در مصاحبه.

اخبار مرتبط

نخست تصویری که سوار بر مزایای نخست بسته اشتراک برنامه ارائه شده توسط پدر و مادر آمازون به گسترش آن e-commerce بازی در حال حاضر ساخته شده تاخت و تاز به 4000 شهرستانها و شهرهای کوچک در هند.

“واضح است که شما می توانید ببینید ما رفتن عمیق تر و عمیق تر برای خدمت به مشتریان هند به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم. ما عمیقا درگیر و درگیر در زبان های متعدد و مطالب ما تنظیمات در آن زبان ها به دلیل این است که هند و سرگرمی. من فکر می کنم با نام تجاری آمازون نخست تصویری واقعا نشان دهنده هندی سرگرمی” Subramaniam گفت.

نخست ویدئو را انتشار 10-12 هندی اصل در تقویم سال 2020. یک سری فراموش ارتش-Azaadi Ke Liye راه اندازی شده است در ماه ژانویه است. OTT بازیکن قصد دارد به معرفی تعداد مشابه اصل در دو سال آینده مدیر و سر از محتوای گفت.

ماه گذشته آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس بود که در سفر به هند گفت: نخست تصویری دو برابر خواهد شد و پایین بر روی آن سرمایه گذاری در کشور است. E-commerce عمده ای است که ادعا می کند به 150 میلیون پرداخت می شود اعضای نخست در سطح جهان شمارش هند به عنوان یک بازار کلیدی.

Subramaniam گفت: بخش عمده ای از سرمایه گذاری خواهد بود ساخته شده در بهبود محصول و تجربه کاربر را برای مشتریان و همچنین در محتوا و بازاریابی است. “ما فوق العاده سرمایه گذاری در هند برای دراز مدت” گفت: Subramaniam.

نخست تصویری رقابت با Netflix و بازیکنان محلی مانند Hotstar, Zee5, AltBalaji و SonyLIV در هند. شرکت کننده جدید تلویزیون اپل+ نیز در نزاع اگر چه محتوای آن ارائه شده است که حداقل در حال حاضر. هند با رشد جمعیت جوان است که استعداد برای مصرف اشتها آور محتوای سیل از گوشی های هوشمند و مقرون به صرفه اتصال به اینترنت است که رفتن به بازار برای شرکت های. به عنوان بسیاری از 550 میلیون مشتری در حال تخمین زده می شود را به صورت آنلاین مشاهده ویدیو توسط FY23 با توجه به های اخیر KPMG-اروس در حال حاضر گزارش.

Netflix بکشد اختصاص داده عظیم 3,000 تومان کرور روپیه برای محتوای صرف در هند در دو سال پایان 2020, مدیر عامل Reed Hastings گفت: در ماه دسامبر 2019. Netflix بکشد که هند قیمت اشتراک ماهانه شروع می شود در 499 تومان مقایسه با آمازون 129 تومان ماهانه بسته (و 999 تومان در سال) نیز راه اندازی شد ارزان تر تلفن همراه تنها بسته به رقبای خود است.

در حالی که Hotstar به ورزش به منظور جلب مخاطبان بازیکنان مانند Zee5 معرفی ساشه قیمت به معامله را خوش طعم تر برای قیمت حساس مشتریان محلی است.

“ما را حفظ خواهد کرد بررسی همه ما استراتژی از جمله قیمت گذاری, اما همانطور که در حال حاضر ما هیچ گزینه های جدید به بحث در مورد” Subramaniam گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im