آمازون بروید: خرید مواد غذایی بدون پول نقد! جف بزوس ” آمازون باز جدید صندوقدار-کمتر فروشگاه مواد غذایی

جدید ذخیره خواهد شد که حدود 5000 موارد که شامل بسته بندی مواد غذایی.

با آخرین فن آوری, جف بزوس, حمایت آمازون در حال گسترش است خرده فروشی حضور خود آمازون رفتن به فروشگاه مواد غذایی به مخاطبان بزرگتر. این شرکت جدید باز کرده صندوقدار-کمتر فروشگاه مواد غذایی در سیاتل است که یک فرمت به آن موجود 25 فروشگاه مفهوم برای کارگران دفتر. این شرکت در حال شروع عملیات های مشابه در یک مقیاس بزرگتر برای مسکونی محله جدید با خروجی خرده فروشی است که انتظار می رود به چهار برابر اندازه آمازون رفتن به فروشگاه.

چگونه صندوقدار-کمتر فروشگاه مواد غذایی کار می کنند?
شبیه به مفهوم موجود این شرکت معرفی کرده است صدها نفر از قفسه سنسور وزن و سقف دوربین برای نظارت بر محصولات. مشتریان در حال انتظار برای دانلود آمازون بروید برنامه که اسکن خواهد شد پس از ورود به فروشگاه. خریداران پس از انتخاب محصولات مورد نیاز خود را می تواند جمع آوری و گام به گام از فروشگاه. هنگامی که آنها گام به گام مقدار از اقلام خریداری شده کسر خواهد شد از طریق کارت های اعتباری خود را, مرتبط با برنامه. اگر آیتم انتخاب شده است و قرار دادن در قفسه آن را نیز حذف شده از مشتری مجازی سبد خرید.

اخبار مرتبط

چه خواهد بود در فروشگاه ؟
جدید ذخیره خواهد شد که حدود 5000 موارد که شامل بسته بندی مواد غذایی. اما نمی تواند غذاهای دریایی یا دلی ضد. این شرکت همچنین در استخدام برخی از مردم برای فروشگاه (نه تحویلدار) که restock این فروشگاه استقبال مردم و بررسی شناسه الکل برای خرید. فروشگاه ارائه نمی کند ،

آیا این تکنولوژی آورده شود به کل مواد غذایی?
آمازون است نه اظهار نظر در مورد اینکه آیا این تکنولوژی قابل اجرا خواهد بود به تمام مواد غذایی و زنجیره ای است که این شرکت تا به حال به دست آورد و برای 13 میلیارد دلار در سال 2017. تمام مواد غذایی در حال حاضر 500 فروشگاه در سراسر ایالات متحده است. آمازون تا به حال به دست آورد این شرکت با وعده که آن را بریده بریده قیمت اما وال استریت ژورنال گزارش کرده است که قیمت ها در حال بالا رفتن دوباره.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de