آمازون دونفره را بر فروشندگان کوچک با طرح جدید در میان اتکا به برنامه ریزی برای ساخت مواد غذایی نیروگاه

Lockdown, FRAI, small shops, medium retailers, Narendra Modi, Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana, icome lossesآمازون شده است با تمرکز بر فروشگاه های کوچک و kiranas برای کمک به آنها در رسیدن به مشتریان بیشتر است.

تکنولوژی برای MSMEs: آمازون است که بیشتر به دو برابر را در هند گسترده کسب و کار کوچک پایه باقی می ماند یک بازیکن در غالب در هند e-commerce بخش. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد یک ابتکار جدید ‘مغازه های محلی در آمازون’ برای کمک به مشتریان کشف و خرید محصولات خود را از مغازه های محلی. آمازون اعلام به افزایش چنین hyperlocal معاملات بیشتر مشتریان و فروشندگان به داد و ستد آنلاین جالب می آید یک روز پس از هند, تجارت الکترونیک و فناوری بخش شاهد نقطه عطفی در مقابله با Facebook ماموت 5.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Mukesh Ambani تکیه صنایع و موافقت نامه های بین Jio سیستم عامل و واتساپ. این معامله پس از تاییدیه های لازم خواهد شد به احتمال زیاد Mukesh Ambani را به مواد غذایی از طریق تلاش JioMart و واتساپ احتمالا بزرگترین چالش در هند پیش رو برای آمازون و دیگران مانند Flipkart, BigBasket, Grofers ،

آمازون گفت: ابتکار جدید کمک خواهد کرد “داران مکمل خود را footfalls با حضور دیجیتال و گسترش فراتر از خود طبیعی حوضه آبریز” با توجه به بیانیه. تحویل خواهد شد ساخته شده توسط مغازه های خود را در همان روز و یا روز بعد از سفارش قرار داده شده در نزدیکی خود را به مشتریان. آمازون شده است خلبانی این برنامه برای شش ماه با بیش از 5000 مغازه های مستقر در بیش از 100 شهرستانها از جمله مترو و درجه I و II شهرستانها. فروشندگان بخشی از خلبان متعلق به دسته بندی مانند آشپزخانه خانه, مبلمان, پوشاک, خودرو, زیبایی, الکترونیک, مواد غذایی و غیره. منطقه ای یا ملی گسترش این مغازه های محلی “می توانید انتخاب کنید به کار با آمازون را به انجام برسانند سفارشات خود را” و همچنین می توانید با استفاده از آمازون تحویل برنامه برای ارائه تحویل رسانی به مشتریان و آمازون و ردیابی حمل و نقل این شرکت اعلام کرد.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: اعتماد-Facebook: چگونه نقطه عطفی معامله ممکن است باعث تحکیم در e-مواد غذایی قرار داده Mukesh Ambani در بالا

آمازون راه اندازی شد در هند در سال 2013 و پس از آن رشد کرده و به بیش از 5.5 لاخ فروشنده بر اساس آن بازار است. خود مدیر عامل شرکت جف بزوس در سفر اخیر به هند گفته بود که این شرکت قصد دارد به بیش از 10 میلیون (1 کرور) هالتر کوچک و متوسط فروشندگان آنلاین تا سال 2025. بزوس نیز متعهد $1 میلیارد دلار سرمایه گذاری را به رقمی کسب و کارهای کوچک. این را در زمان آمازون کل سرمایه گذاری در هند به بیش از 7 میلیارد دلار است. اما آمازون و خارج مورد حمایت Flipkart خواهد نیاز به حتی قوی تر عضلات باقی می ماند غالب بازیکنان و رقابت با اعتماد به نفس. “سرمایه گذاری فعلی و قیمت های آمازون و Flipkart در بخش مواد غذایی به اندازه کافی خوب نیست. آنها تلاش زیادی” Satish, مینا ارشد هوا تحلیلگر Forrester Research گفته بود مالی اکسپرس آنلاین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de