آمارتیا سن در دهلی نو گفت: از نگرانی های جدی

برنده جایزه نوبل Amartya سن. (IE)

ابراز نگرانی از درگیری های جمعی در دهلی نو برنده جایزه نوبل آمارتیا سن در روز شنبه گفت که هند یک کشور سکولار و مردم را نمی توان تقسیم مذهبی خطوط. پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: باید آن را پیدا کردن که آیا پلیس در حال ناکارآمد و یا وجود دارد عدم تلاش دولت برای مقابله با خشونت است.

“من بسیار نگران است که که در آن اتفاق افتاده است که پایتخت کشور و مرکز اداره می شود. اگر اقلیت ها شکنجه وجود دارد و پلیس شکست خورده و یا نمی تواند تخلیه وظایف خود را, آن است که یک ماده از نگرانی جدی” Sen گفت: در یک رویداد سازمان یافته در اینجا با Pratichi اعتماد. “گزارش شده است که کسانی که مرده بودند و یا شکنجه عمدتا مسلمانان است. هند یک کشور سکولار ما نمی توانیم تقسیم هندوها و مسلمانان است. به عنوان یک شهروند هند, من نمی تواند کمک کند اما نگران نباشید,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

اما Sen گفت: او نمی خواست به رسم هر نتیجه بدون تجزیه و تحلیل کل موضوع. او گفت: انتقال از عدالت S Muralidhar از دادگاه عالی دهلی نو به پنجاب و هاریانا HC طبیعی است که به سوالات بالا ببرد. “من شخصا او را می دانم. طبیعی است برای جمع آوری گنجینه اما من نمی تواند عبور از هر گونه قضاوت” Sen به خبرنگاران گفت:.

عدالت Muralidhar بود که با شنیدن دهلی خشونت مورد منتقل شد و در یک روز زمانی که یک دادگاه عالی نیمکت رهبری توسط او بیان شده “غم و اندوه” بیش از پلیس است عدم ثبت نام در اولین گزارش تحقیقات در برابر اتهام نفرت سخنرانی توسط سه BJP رهبران. Sen بیشتر گفت که او در بر داشت آن را “غیر منطقی” به زور بنگلادش دانش آموز از Visva-Bharati به کشور را ترک کنند.

“من هیچ اطلاعات دقیق. طبق گزارش روزنامه من هنوز یافت نمی شود هر دلیل که چرا او باید اخراج از کشور,” او گفت:. Afsara Anika Meem یک دانشجو در مقطع کارشناسی در مرکزی دانشگاه خواسته شده است توسط وزارت کشور را ترک کنند به گزارش جذاب در “ضد دولت فعالیت”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>