الهام میلان را تشویق می کند به ماندن امن در طول coronavirus نمی خرید اسلحه

یکfrancisco cuenya میلان منتشر شد PSA در coronavirus که شامل یک تماس برای مردم به امن نگه دارید با خرید اسلحه.

“من از دیدن گزارش های سراسر کشور از آمریکایی ها در پاسخ به شیوع کروناویروس با خرید اسلحه و مهمات و من می دانم که ما همه ترس و استرس در طول این زمان نامشخص” بازیگر گفت: روز شنبه در یک ویدیو در توییتر. “اما این است که دقیقا به همین دلیل انباشت سلاح می تواند عواقب وخیمی برای خود ما ایمنی شخصی و کسانی که در اطراف ما. شما می دانید سلاح هایی که مردم در حال خرید امروز می تواند در نهایت مورد استفاده در خانواده ها و مدارس و کلیساها میله های زندان و در خیابان های ما در آینده است.”

میلان تشویق مردم به “توقف coronavirus تفنگ خروش است.” “آمریکایی ها خریداری شده بیش از 2 میلیون سلاح گرم در ماه مارس سال 2020 بیش از یک میلیون بیش از این زمان در سال گذشته است. ما را به نگه داشتن هر یک از دیگر امن اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ما و نه آوردن خطرناک سلاح گرم به خانه ما,” او اضافه شده در زیرنویس به ویدئو.

C oronavirus باعث شده رکورد فروش تفنگ با تفنگ دستی فروش بودن تا 91 درصد و چک های پس زمینه تا 94%. تا کنون وجود داشته است بیشتر چک های پس زمینه بیشتر برای اسلحه از هر سال بین سالهای 1988 تا 2005.

در اوایل این هفته میلان تشویق “روند” مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که بحث تجاوز جنسی اتهام علیه جو بایدن. این بازیگر قبلا یکی از منتقدان در برابر نامزدی برت Kavanaugh پس از یک اتهام تجاوز جنسی به ظاهر در برابر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im