میکرو/خرده فروشان مانند پان مغازه ها خواسته اند که دولت به آنها اجازه می دهد به کار در میان مستند.

فدراسیون خرده فروشان انجمن هند (FRAI) یک نماینده از حدود چهار کرور هالتر کوچک و متوسط خرده فروشان در روز دوشنبه گفت که بسته شدن از این مغازه های کوچک به طور کامل متوقف شد درآمد خود را. “در حالی که مواد غذایی بزرگ مغازه های فروش کالاهای اساسی مجاز به عمل در طول مستند چرا باید کوچک ما مغازه داران که همچنین فروش کالاهای مشابه از نیاز روزانه بود محروم امرار معاش خود را?” آن را پرسید.

بیان کرد که این نشان دهنده منافع فقرا FRAI گفت: اعضای خود فروش اقلام است که در تقاضا مانند بیسکویت, نوشابه, آب معدنی, سیگار bidi و پان.

“سود این میکرو خرده فروشان کار می کند به حدود ₹15.000 دلار در هر ماه است که به سختی به اندازه کافی برای تغذیه خانواده خود را دو مربع وعده غذا در روز” آن را گفت.

پایتخت این خرده فروشان گره خورده است تا در این سهام از محصولات ضروری است که باقی می ماند unsold در آن زمان در مغازه های خود را به دلیل مستند. آنها در حال حاضر مجبور به فرو کوچک خود را پس انداز آن اضافه شده است.

FRAI جمهور Ram Asre Mishra گفت: “ما با فروتنی خواهم به درخواست تجدید نظر به نخست وزیر به مهربانی همدردی با سختی مواجه شده بودن ما ضعیف و درمانده اعضا و اجازه می دهد تا آنها را به باز کردن مغازه های خود را بلافاصله.” او همچنین از دولت خواست به اعلام یک بسته اقتصادی برای آنها را برای جبران ضرر و زیان خود را تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de