اجازه می دهد متحده به موضوع خاص و همه گیر امداد اوراق قرضه: کرالا سانتی متر به مرکز

کرالا دولت درخواست کرده است این مرکز به اعطای مجوز به دولت برای شماره ویژه همه گیر امداد اوراق قرضه.

اعلام این وزیر Pinarayi Vijayan گفت: اینجا که همه کشورها در پریشانی مالی به عنوان درآمد یا متوقف و یا کاهش می یابد به یک قطره و عمومی بهداشت و درمان هزینه در حال افزایش است منیفولد شامل Covid-19 شیوع.

“در این سناریو دشوار ما را مجبور به قرض گرفتن از بازار آزاد به ما ادامه کار امداد رسانی و همچنین برای اطمینان حاصل شود که هیچ شکستن در تلاش های ما به علت کمبود بودجه. بنابراین اجازه ممکن است اعطا شده به دولت برای شماره ویژه همه گیر امداد اوراق قرضه” Vijayan گفت. “ما همچنین درخواست نخست وزیر برای افزایش کرالا استقراض محدود به پنج درصد است. به طور مشابه وام از سازمان های خارجی برای کنترل اپیدمی اقدامات و فعالیتهای بازسازی ممکن است معاف از دولت وام گرفتن را محدود کنید.” دولت در انتظار یک پاسخ مطلوب در این زمینه است.

100 روز پس از Covid-19 زده

آن بوده است که 100 روز پس از اولین Covid-19 مورد گزارش شده در دولت و از آن پس در مجموع 357 موارد تایید شده است. در حال حاضر 258 بیماران تحت درمان در بیمارستان های مختلف. با ادامه این روند در چند روز گذشته تعداد کل افراد زیر مشاهده بیشتر پایین آمده به 1,36,195 – 1,35,472 افراد زیر صفحه اصلی مشاهده و بقیه 723 در بیمارستان. تا کنون دولت فرستاده است 12,710 نمونه برای تست که 11,469 گزارش داده اند که هیچ عفونت است.

“وجود دارد پیشرفت های خوبی در تست و آزمایش های بیشتر و قابلیت های اضافه شده. ما خواهد بود خیره چهار آزمایشگاه برای آزمایش در چهار روز آینده نتیجه گرفتن تعداد کل آزمایشگاه در کشور به 14. این اطمینان حاصل شود که وجود دارد حداقل یک آزمایشگاه در هر منطقه در کرالا است. سفارش برای تست در آزمایشگاه خصوصی نیز صادر شده است.”

12 new موارد مثبت

در ضمن پس از شش روز در صدای یورتمه رفتن اسب, جدید, Covid-19 عفونت در دولت شکست یک تک رقمی شمارش شکستن به دو رقم به 12 روز پنج شنبه. اما فضل صرفه جویی در بود بیشتر-از-مطابق با 13 بهبود گزارش همان روز یک روند است که بیش از حد تبدیل شده است بیشتر یا کمتر طول دوره تقویت دولت را اعتماد به نفس است که دولت تبدیل شده گوشه ای در مهار گسترش ویروس.

 

از 12 عفونت های جدید گزارش شده در روز پنج شنبه به عنوان بسیاری از 11 بودند اولیه اطلاعات تماس در حال حاضر آلوده در حالی که یکی دیگر در حال وارد از خارج از کشور. Kannur و کسرگد مناطق اختصاص چهار مورد هر دو در آمد از شرنور و هر یک در کلم و تریواندروم مناطق. از 13 نفر تست منفی همان روز شش بود از Ernakulam; سه از Kannur; و هر دو از ایدوککی و شرنور.

هشت اتباع خارجی درمان

عمده برجسته از روز بود که هشت اتباع خارجی از ایتالیا و انگلستان از جمله چند که در شرایط جدی با توجه به علل زمینه ای در حال بهبود و درمان این بیماری است. هفت نفر از آنها شده بود تحت درمان در Ernakulam دولت کالج پزشکی بیمارستان و یکی در تریواندروم کالج پزشکی بیمارستان.

“بازیابی اطلاعات از این گروه گردشگری که تا به حال 83 – و 76 ساله است که شهادت به ما قوی سیستم بهداشت و درمان خوب توسعه یافته به این بیماران” وزیر گفت. مشابه نمونه های 88 و 93-سال-زن و شوهر پیر شد nursed بازگشت به سلامت و به خانه فرستاده شده در هفته گذشته توسط کتیم دولت کالج پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net