اجازه می دهد MPLAD بودجه به دولت اختصاص داده شده Covid-19 صندوق بیهار خواستار مرکز

بیهار خواسته است تا این مرکز به مجوز از اعضای پارلمان محلی منطقه توسعه برای سپرده شود در یک صندوق ویژه ای راه اندازی شده توسط دولت برای مقابله با Covid-19 pandemic صرف نظر از حوزه.

کارشناسان احساس می کنم این مدل می تواند تکرار در سراسر ایالت و دو سرزمین های اتحادیه (با مجامع امور خارجه) به عنوان این ارائه اضافی بودجه به مبارزه با ویروس.

همانطور که در تاریخ وجود دارد که در مجموع 542 اعضای Lok سبها و 245 اعضای Rajya سبها. اگر ₹2 کرور یا ₹3 کرور روپیه برای هر نماینده با توجه به این صندوق مبلغ ₹1,574 کرور به ₹2,361 کرور روپیه در دسترس خواهد بود. اگر ₹50 لاخ کسر از هر یک از 3,973 MLAs و 426 MLCs اضافی ₹2,200 کرور روپیه در دسترس خواهد بود.

“ما کسر ₹50 لاخ از منطقه محلی صندوق توسعه هر یک از اعضای مجلس قانون گذاری (MLA) و عضو شورای قانونگذاری) و انتقال آن به صندوق اختصاص داده شده,” Sushil Kumar Modi, معاون وزیر و وزیر دارایی از بیهار گفت BusinessLine. دولت 243 MLAs و 75 MLCs و در نتیجه آن موفق به افزایش ₹159 کرور به سپرده در تاج ریشه کن کردن صندوق (CEF). این بودجه استفاده خواهد شد برای خرید دارو, ماسک, کیت و تجهیزات دیگر

مودی اطلاع داد که وزیر بیهار Nitish Kumar دهکدهای اعتراض به نخست وزیر برای تغییر MPLAD طرح طوری است که یک بخشی از آن می تواند از سپرده گذاری در این صندوق اختصاص داده شده. “این را قادر خواهد ساخت دولت به خرج کردن برای دولت به عنوان یک کل با توجه به نیاز به مبارزه Covid-19” او گفت:. درخواست رسمی نامه ای در این زمینه ارسال خواهد شد به اتحادیه دولت است.

بودجه از طریق MLALAD/MLCLAD و MPLAD استفاده می شود توسط نماینده برای حوزه خاص فعالیت های توسعه است. کوانتومی از صندوق متفاوت از دولت به دولت است. برای مثال بیهار فراهم می کند ₹3 کرور به آن قانونگذاران در حالی که دهلی نو را فراهم می کند ₹4 کرور. بسیاری از کشورهای ارائه ₹2 کرور. در حالی که MLA را LAD صندوق می تواند صرف در حوزه MLC می تواند توصیه برای هر بخشی از دولت است.

تحت MPLADS هر نماینده حق انتخاب به نشان می دهد به منطقه برای جمع آوری آثار به لحن ₹.5 کرور روپیه در هر سال گرفته شود تا در حوزه. این Rajya سبها اعضا می توانند توصیه می کنیم با این نسخهها کار در یک یا چند منطقه در دولت از جایی که او/او انتخاب شده است. نامزد اعضای Lok سبها و Rajya سبها ممکن است را انتخاب کنید هر یک یا چند منطقه از هر یک از دولت برای اجرای خود انتخاب کار تحت این طرح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im