اجازه می دهد تا کارکنان با علائم شبه آنفولانزا برای کار از خانه: کارناتاکا دولت به شرکت های

در کارناتاکا دولت توصیه کرده است بنگلور مبتنی بر شرکت ها اجازه می دهد تا کارکنان خود را برای کار از خانه در صورتی که علائم شبه آنفولانزا.

“آن دسته از کارکنان داشتن آنفولانزا مانند علائم ممکن است مجاز به کار از خانه با مشاوره از استاندارد بهداشت دست و سرفه آداب” وزارت بهداشت و درمان گفت: در آن مشاوره.

 

مشورتی خواسته مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار و خودداری از سفر به چین, ایران, جمهوری کره, ایتالیا و ژاپن. “کارکنان دیگر از کسانی که محدود به کشور ورود مستقیم یا غیر مستقیم از چین, کره جنوبی, ژاپن, ایران, ایتالیا, هنگ کنگ, Maccau, Veitnam مالزی اندونزی نپال و تایلند و سنگاپور و تایوان و امارات متحده عربی و قطر باید تحت غربالگری پزشکی در فرودگاه مطلب” مشورتی بخوانید.

در کارناتاکا دولت مشورتی نیز موظف کارکنان ورود از طریق تمام پروازهای بین المللی از ورود به هند از هر پورت به ارائه بموقع پر خود فرم اظهارنامه از جمله شخصی خاص (شماره تلفن و آدرس در هند) و سفر تاریخچه به مقامات بهداشت و مقامات مهاجرت.

‘ترویج شیوه های بهداشت خوب’

آن را نیز به دادگاه تجدید نظر به ترویج منظم و دقیق دست شویی در محل کار و نگه داشتن sanitising دست مالش چوب لباسی (بر اساس الکل) در مکان های برجسته و دسترسی به مکان های که در آن کارکنان می تواند دست خود را بشویید با آب و صابون.

شرکت ها خواسته شده است برای ترویج تنفسی بهداشت و اطمینان از در دسترس بودن از فولاد ماسک و کاغذ بافت در محل کار و تنها برای کسانی که توسعه در حال اجرا بینی یا سرفه در محل کار همراه با سطل بسته خود را برای دفع بهداشتی.

در ضمن Bruhat بنگلور Mahanagara Palike کمیسر B ثانیه, Anil Kumar ریاست جلسه روز چهارشنبه در مورد آمادگی برای مقابله با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de