اتهام آریزونا حزب دموکرات HQ عمدا ایجاد حریق سابق دموکراتیک committeeman

Phoenix پلیس اعلام کرد روز شنبه آنها بازداشت یک مرد متصل به آتش سوزی در آریزونا حزب دموکرات مقر.

متی Egler, 29, از پیوریا دستگیر شد چهارشنبه در آتش سوزی اتهامات عنوان شده علیه. ققنوس پلیس می گویند که آنها در بر داشت در خانه پدر و مادر. او چهره یک تعداد از آتش سوزی یک ساختار اشغال شده.

Egler یک داوطلب سابق انتشار اخبار گفت: اما به تازگی تبدیل به دور.

مشخصات مربوط به خود را نشان می دهد که او یک “سیاسی عمل” برای حزب دموکرات از سال 2012 تا 2015 و دولت committeeman برای 22nd قانونی منطقه آریزونا که به تازگی به عنوان 2019.

نمایندگان منطقه نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد نقش خود است.

Egler را مربوط به چند گروه از جمله دو در حمایت از برنی ساندرز و حزب آزادیخواه.

او در لیست خود را به عنوان رئیس دره شورای رهبری که رسانه های اجتماعی خوردها پست ده ها تن از تئوری توطئه داستان ها و فیلم ها از Egler اعلام به ازدواج به Ivanka Trump در راز توسط فرماندار نیویورک. ققنوس پلیس می گویند یکی از فیلم های ارسال شده توسط Egler لینک او را به آتش و تهدیدات دیگر از خشونت است.

دستگیری وادار یک بیانیه مشترک از آریزونا از حزب دموکرات صندلی Felicia Rotellini و Maricopa County حزب دموکرات صندلی استیون Slugocki.

“ما عمیقا متاثر و شوکه کرد اخبار امروز اما با قدردانی از اقدام سریع توسط اجرای قانون به اطمینان حاصل شود که این مظنون در بازداشت است. این زمان برای همه آریزونا دموکرات ها به گرد هم می آیند به عنوان دوستان و خانواده. این حادثه ناگوار را منحرف کردن اذهان نیست یا ما جلوگیری از دستیابی به اهداف ما در سال 2016. ما همچنان متعهد به ماموریت ما برای انتخاب دموکرات ها در ماه نوامبر است.”

ساختمان سوخته بود اوایل جمعه در دفاتر حزب در مرکز شهر فینیکس. آتش نشانان خاموش شعله, اما نه قبل از اینکه باعث آسیب قابل توجهی به دولت نیمی از ساختمان.

نظارت تصویری نشان داد یک مرد راه رفتن به درب شیشه شکستن و روشنایی یک رشد سریع آتش در داخل قبل از اینکه با آرامش رانندگی است.

پلیس قادر به لینک وسیله نقلیه به یکی از اعضای خانواده از Egler. آن را رها کردند در چندلر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>